Завантажте мобільний додаток сайту

На Дніпропетровщині зростає кількість складних випадків коронавірусу. Про це NikopolNews повідомляє, посилаючись на головного лікаря Дніпровської лікарні імені Мечникова Сергія Риженка.

Сергій Риженко розповів, що вчора, 2 вересня, у Дніпрі зафіксовано летальний випадок коронавірусу. У реанімації COVID-центру помер 56-річний чоловік родом із Обухівки. Він поступив у вкрай тяжкому стані, легені практично не могли дихати. Смерть настала після тижня перебування у лікарні.

Загалом, за словами Риженка, у центрі зараз знаходиться 21 людина, вони отримують необхідну терапію.

Спеціалісти зазначають, що навесні люди звертались за допомогою лікарів вчасно, але зараз ситуація змінилася.

Сергій Риженко звернувся до мешканців області:

«Я не хочу лякати нікого, я за те, щоб діти ходили до школи, а дорослі працювали. Втім на даний момент ми щодня десятками діагностуємо ковід. Через те, що люди почали звертатись за медичною допомогою не своєчасно, ми все більше стикаємось із тяжкими випадками. Я звертаюсь до всіх! Засоби захисту – потрібні. Своєчасна діагностика також».

Лікарі нагадали, що найголовніший симптом коронавіруса – це підвищення температури та задишка. При перших проявах хвороби звертайтесь до свого лікаря і ви будете мати майже 100% на одужання.

«Давайте будемо відповідальними та небайдужими до себе та оточуючих. Допоможіть захисти місто і область!»,

- звертаються вони до мешканців Дніпропетровщини.

Раніше ми повідомляли: На Дніпропетровщині зафіксували 64 нових випадків коронавірусу за попередню добу, і один з них — у Марганці

Рекламные блоки на нашем сайте позволяют нам быть независимым СМИ, а вам – получать оперативную и не проплаченную никем информацию. Просматривая рекламу, вы вносите свой вклад в развитие независимой журналистики Украины

29 вересня у Нікополі, Марганці та Нікопольському районі заплановано вимкнення електроенергії за певними адресами. Про це NikopolNews дізнався з графіку вимкнень на сайті ДТЕК «Дніпровські електромережі».
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі