Завантажте мобільний додаток сайту

Смертність почастішала, завантаженість лікарень збільшується щодня — такі підсумки онлайн-наради департаменту охорони здоров’я із госпітальними базами Дніпропетровщини, передає пресслужба ДніпроОДА, інформує NikopolNews.

Так, середня кількість позитивних діагнозів COVID в Дніпропетровській області – 82 за добу. З них найбільше по м. Дніпро - 49 випадків на добу, м. Кривий Ріг - 17 випадків, м. Павлоград – 4. Показник захворюваності зростає з середини липня.

Також з початку серпня спостерігається збільшення пацієнтів на стаціонарному лікуванні. Завантаженість ліжок зросла з 1,12% до 13,51%.

Станом на 14 вересня в області зареєстровано 3342 випадки захворювання на COVID-19, з яких 1501 пацієнт одужав, 76 померло.

Як йдеться в повідомленні, спеціалісти готуються до збільшення пацієнтів.

Нагадуємо, в Дніпропетровській області затверджено 12 закладів охорони здоров’я для госпіталізації пацієнтів з COVID-19 потужністю 2383 ліжка, з яких 787 забезпечені киснем (33,03%), з них 107 ліжок інтенсивної терапії.

Також визначено 7 резервних закладів охорони здоров’я для госпіталізації пацієнтів з COVID потужністю 1006 ліжок.

Государственное бюро расследований разоблачило одного из прокуроров Томаковского отдела Никопольской местной прокуратуры Днепропетровской области во время получения неправомерной выгоды. Об этом NikopolNews сообщает, ссылаясь на официальный сайт ГБР.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі