Завантажте мобільний додаток сайту

На Дніпропетровщині в дорожньо-транспортній пригоді загинув ветеран російсько-української війни Віталій Попов, який служив у рідній для нікопольців 93-й окремій механізованій бригаді «Холодний яр». Про це NikopolNews повідомляє, посилаючись на сторінку бригади у Фейсбуці.

Віталій звільнився з лав ЗСУ тільки цього літа. Побратими вмовляли його продовжити службу, але вдома його дуже чекала родина – дружина, донька шкільного віку і син, якому виповнився лише рік. Хто ж міг знати, що життя, яке вдалося зберегти на війні, так швидко обірветься на мирній території…

Віталій Попов з позивним «Шахтар» загинув 4 жовтня у ДТП поблизу Великомихайлівки на Дніпропетрівщині. Лікарі констатували у Віталія мікроінсульт, що і стало причиною катастрофи.

Він брав участь у російсько-українській війні від самого її початку. До холоднояської бригади був зенітником у 72-й окремій механізованій бригаді. Але на період навчань був відкомандирований до 93-ї, де і залишився. Віталій відслужив у лавах бригади 3,5 роки, у батареї артилерійської розвідки.

Загиблому було лише 34. Поховали Віталія 5 жовтня на Дніпропетрівщині у Дмитрівці, де він жив із сім'єю.

Товариші по службі кажуть, що він був завжди на позитиві: «Шахтар був ще той веселун. Як би не було важко, постійно жартував, сміявся. «Енерджайзер», роботяга».

А ще Віталій дуже любив дітей – про це свідчить більшість його фотографій у соцмережах. А заглавна фотографія – виступ перед дітьми у авдіївській школі.

Побратими висловлюють співчуття близьким та рідним загиблого.

Раніше ми повідомляли: Жители Никополя и региона могут бесплатно пройти обследование сердца в Днепре

Рекламные блоки на нашем сайте позволяют нам быть независимым СМИ, а вам – получать оперативную и не проплаченную никем информацию. Просматривая рекламу, вы вносите свой вклад в развитие независимой журналистики Украины

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі