Завантажте мобільний додаток сайту

На Дніпропетровщині МНС-ники врятували життя хлопця, що не міг самотужки спуститися з одинадцятого поверху місцевої недобудови, передає NikopolNews із посиланням на повідомлення ДСНС України у Фейсбуці.

Так, 8 травня о 15:11 до Служби порятунку «101» звернувся по допомогу 13-річний мешканець міста Павлоград. Хлопчик повідомив, що, граючись з друзями на будівельному майданчику, розташованому на вулиці Можайського, він видерся на останній, одинадцятий поверх недобудови та не може самостійно спуститись.
По виступаючих цеглинах хлопець забрався на поверх, до якого ще не побудували сходи. А от спуститись вже не спромігся. Проблему швидко вирішила драбина, надана рятувальниками 27-ї ДПРЧ Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області.


«Страшно навіть уявити, якими могли б бути наслідки цієї дитячої допитливості, якби хлопчик вирішив не звертатися до рятувальників», — зазначається у пості ДСНС.


Рятувальники наголошують, як життєво необхідно навчити дітей у разі небезпеки завжди телефонувати на номери екстрених служб!


«Просити по допомогу не соромно, і диспетчер 101 ніколи не насварить за такі пустощі. Бережіть себе і найрідніших!», — йдеться у повідомленні.

Автор: Администратор

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!