Завантажте мобільний додаток сайту

Під час спецоперації СБУ блокувала на Дніпропетровщині діяльність злочинного організованого угруповання, яке причетне до вчинення резонансних злочинів і залякування громадян, повідомляє NikopolNews , посилаючись на dnipro.depo.ua.

Встановлено, що до складу угруповання входило до 15 осіб із кримінальним минулим. Зловмисники тримали у страху місцевих жителів через розбійні напади, насильство і знищення майна. Також лідери угруповання, раніше неодноразово засуджені за вчинення особливо тяжких злочинів, організували розгалужену мережу збуту наркотиків і психотропів в області. Щомісячний обіг заборонених речовин становив майже 6 млн грн.

Для супроводження наркобізнесу та боротьби з "конкурентами" у складі злочинної організації було й так зване "силове крило".  Зловмисники вчиняли до потерпілих психологічний тиск і погрожували їм фізичною розправою. Вони також причетні до викрадення людей.

Під час обшуків за місцями проживання фігурантів співробітники СБУ виявили зброю, гранати, наркотичні засоби і гроші, отримані злочинним шляхом. Правоохоронці затримали шістьох організаторів і активних учасників угруповання.

Щоб оперативно отримувати новини Нікополя і регіону, підписуйтесь на наш Телеграм

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України