Завантажте мобільний додаток сайту

На Дніпропетровщині дозволили відкрити ринки. Про це NikopolNews повідомляє з посиланням на офіційний сайт Дніпропетровської обласної ради.

«Згідно постанови МОЗ, Головного державного санітарного лікаря України з 29 квітня дозволено працювати агропромисловим ринкам. Також в Постанові йдеться про певний перелік вимог до робот ринків.

Серед головних: бездоганна чистота приміщень, дезінфекція прилавків, відстань між продавцем та покупцями 2 метри, наявність засобів захисту, антисептики на кожному прилавку, контроль за здоров’ям продавців», - йдеться в повідомленні на сайті облради.

Нагадаємо, вчора в інтерв’ю 24 каналу голова Дніпропетровської обласної ради Святослав Олійник заявив, що позиція обласної влади: агропромислові ринки мають працювати. А також він висловив сподівання, що Уряд прийме рішення про відкриття ринків і вони запрацюють вже до кінця тижня.

Вчора ж Дніпропетровська облрада подала Уряду пропозиції щодо відкриття і підприємств малого бізнесу, таких що надають побутові послуги.

Раніше ми повідомляли про те, що на Дніпропетровщтні викрали величезну пасіку

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!