Завантажте мобільний додаток сайту

На Дніпропетровщині закрили рух на ділянці траси державного значення через снігопад. Про це NikopolNews повідомляє з посиланням на Службу автомобільних доріг у Дніпропетровській області.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Згідно інформації, отриманої NikopolNews , у зв'язку із різкою зміною погодних та кліматичних умов, прийнято рішення з 08:30 11 лютого  про закриття руху на ділянці автомобільної дороги загального користування державного значення М-04 Південний обхід місто Дніпро км 0+000-18+000 протяжністю 18 км для всіх категорій транспорту.

На дорогах державного значення Дніпропетровської області працює більше 100 одиниць снігоприбиральної техніки.

Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області закликає користувачів доріг утриматись від поїздок до закінчення негоди, для більш ефективної роботи снігоприбиральної техніки до повного зняття обмежень проїзду автошляхами області.

При виїзді на автошляхи дотримуйтесь правил дорожнього руху, дистанції, швидкісного режиму та не заважайте роботі спецтехніки.

Якщо потрапили в надзвичайну ситуацію на дорозі, телефонуйте на «Гарячу лінію» Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області або надішліть свою геолокацію за допомогою Telegram чи Viber:

  • 095-009-70-90
  • (056)744-68-16

Дзвінки приймаються цілодобово!

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!