Завантажте мобільний додаток сайту

На Дніпропетровщині завершився зимовий перепис тварин. Таксацію провели в усіх мисливських господарствах. Про це NikopolNews повідомляє з посиланням на департамент екології та природних ресурсів Дніпропетровської ОДА.

«Разом із лісгоспами провели таксацію основних видів дичини. Такий облік організовують двічі на рік. Він необхідний для встановлення лімітів на полювання. Завдяки «перепису» можна побачити, наскільки реальна чисельність тварин відрізняється від оптимальної. Їхня недостатня або надмірна кількість може порушити екосистему в ареалі», – зазначили в департаменті

Для проведення «перепису» лісгоспи використовували метод шумового прогону. Дичину підіймали з вподобаних лежанок погейкуванням, постукуванням, а подекуди – пострілами з мисливської рушниці. Під час таксації нарахували 77,6 тис голів сірої куріпки, 92,8 тис – зайця-русака, 33,5 тис – фазана, 4,1 тис – козулі, 926 – дикого кабана.

«Чисельність кабанів та козуль трішки не досягає до оптимальних значень. Проте вже декілька років поспіль спостерігаємо збільшення поголів’я диких кабанів», – сказали в департаменті екології та природних ресурсів Дніпропетровської ОДА.

Загалом – майже 209 тис тварин. Зазначається, що на Дніпропетровщині 27 мисливських угідь.

Раніше ми повідомляли про те, що в Україні планують за один день висадити мільйон дерев і просять бажаючих приєднуватись

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України