Завантажте мобільний додаток сайту

У Нікополі завершився прийом пропозицій від мешканців на «Бюджет участі-2020». Сьогодні відбулося засідання експертної групи щодо розподілу проектів, які надали нікопольці для участі в конкурсі, за напрямами. Про це NikopolNews дізнався з повідомлення прес-служби Нікопольської міської ради.

Згідно інформації, отриманої NikopolNews , робоча група розглянула всі проекти, які нікопольці подали для конкурсу «Бюджет участі-2020». Деякі активні громадяни надали одразу два проекти. Загальна кількість поданих проектів – 71. Як і раніше, мешканці Нікополі бажають в основному, щоб з’явилися нові тротуарні доріжки, огорожі біля шкіл та спортивних майданчиків, пропонують облаштування самих спортивних майданчиків, встановлення тренажерів та відеокамер спостереження.

Але є й проекти, які суттєво покращать зовнішній вигляд нашого міста: висадження дерев та квітів, встановлення красивих кованих лавочок та ліхтарів, а також цікавих арт-об’єктів.

– На засідання робочої групи всі надані проекти закріпили за головними розпорядниками коштів для їх аналізу на наявність необхідних документів, можливість реалізації, на перевірку вартості та місця розташування, – говорить в.о. заступника міського голови – начальника управління економіки, фінансів та міського бюджету Світлана Сідько. – На наступному засіданні робочої групи буде остаточно з’ясовано, які проекти відповідають вимогам нашого Положення про Бюджет участі й допускаються до участі в конкурсі.

Вже в березні планується розпочати голосування за проекти, які на думку нікопольців, гідні того, щоб втілитися в життя. Нагадаємо, що для реалізації проектів в цьому році з місцевого бюджету передбачено 2 мільйона 200 тисяч гривень, максимальна вартість одного проекту – 100 тисяч гривень, тобто в 2020 році 22 проекти стануть переможцями конкурсу «Бюджет участі» і будуть реалізовані.

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України