Завантажте мобільний додаток сайту

14-річна школярка з Нікополя потребує допомоги небайдужих. У дівчинки нещодавно виявили рак. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на офіційному сайті БФ «Дітям Нікополя». Фонд взяв під опіку дитину.

Згідно інформації, отриманої NikopolNews , все почалося 16 грудня минулого року, коли Наталя Дорошенко перенесла втрату улюбленої бабусі, яка виховувала її з самого дитинства, адже рідна мама кинула дівчинку. Для Наталки це був сильний стрес.

18.12.2019 дівчинку з гострою ангіною і високою температурою госпіалізували до інфекційної лікарні Нікополя, де медики звернули увагу на показники крові, почали проводити обстеження та лікування.

Протягом цього часу знову піднялася висока температура, лікували ГРВІ, при цьому з'явилося запалення правого ясна. Звернулися до дитячої стоматології, де Наталі видалили зуб. На ранок збільшилася опухлість обличчя - звернулися на «103» з високою температурою, болем і кровотечею в місці видалення зуба. «Швидка»  в допомозі відмовила, порадивши їхати самостійно до стоматолога.

Це був суботній день 25 01.2020 р. Оскільки дитяча стоматологія не працювала, Наталю прийняли в міській стоматології, а після огляду дали направлення на Дніпро. Хвору, слабку, з температурою Наталю повезли автобусом в Дніпропетровську обласну дитячу клінічну лікарню, де надали всю необхідну допомогу.

Лікарі побачили відхилення в аналізі крові і перевели дівчину в онкогематологічне відділення. В результаті шокуючий всю сім'ю діагноз: «Гострий лімфоцитарний лейкоз»... Світ перевернувся, і почалося інше життя - в стінах лікарняної палати.

Перші хіміотерапії, прийом таблеток, неприємні процедури, потреба в донорах крові. У Наталі четверта позитивна група крові, але можна здавати будь-яку на обмін, і здати її можна тільки в Дніпрі.

До хвороби Наталя вчилася в школі №2 м. Нікополя, займалася суто українським національним видом єдиноборства - хортингом, отримуючи перші місця. Дівчинка фізично сильна, справжній боєць, вольова і завжди весела. У неї є дбайливі батько і нова мама. І вона вірить, що обов'язково вилікується, що труднощі тимчасові, що треба всього лише потерпіти, і все буде як раніше та навіть краще.

Допомогти Наталі можна, перерахувавши кошти на реквізити БФ «Дітям Нікополя».

Обов'язково вказуйте в призначенні платежу, що це допомога для Дорошенко Наталі

Платіжні реквізити фонду:

р/р IBAN: UA113052990000026004060733219

МФО 305299, ЄДРПОУ 37338281

Увага! Це не переказ з картки на картку! Інструкція як зробити пожертву.

№ картки 5169 3305 1825 7016 (картка відкрита на ім'я директора фонду, Горбаненко Маргарита Миколївна)

Раніше ми повідомляли, що дніпровські рятівники здали кров для Наталки

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України