Завантажте мобільний додаток сайту

Нікополь, як і всі міста України, отримає кошти з держбюджету на надбавки до зарплат для вчителів. Про це NikopolNews дізнався з повідомлення прес-служби Кабінету Міністрів.

Згідно інформації, отриманої NikopolNews , Кабінет Міністрів України виділив 2,2 млрд гривень на надбавки до зарплати вчителям.

«Так, виплата коштів педагогам вперше здійснюватиметься з розрахунку реального кількості учнів, а не за минулорічними даними», - йдеться в повідомленні прес-служби.

Рішення було прийнято на засіданні Кабміну в середу 12 лютого. На засіданні міністр науки і освіти Новосад Ганна зазначила, що виплати не вплинуть на ставку вчителів, але будуть спрямовані на надбавки та премії педагогам.

Виділення коштів дасть змогу збільшити бюджети міст обласного значення на 934 млн гривень, районні (яким є Нікополь) - на 588 млн гривень, об'єднаних територіальних громад - 712 млн гривень. Новосад додала, що уряд має намір збільшувати вчителям базові ставки для уникнення маніпуляцій місцевою владою.

На пороге октябрь, пришло время передавать показания и оплачивать «коммуналку». NikopolNews, ссылаясь на официальные сайты поставщиков, сообщает, какие тарифы за сентябрь 2020 года актуальны в Никополе.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі