Завантажте мобільний додаток сайту

У Нікополі в один день проведуть два пам’ятних заходи, присвячених загиблим воїнам. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлень організаторів.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, 15 лютого в Нікопольському краєзнавчому музеї об 11 годині відбудеться захід, присвячений вшануванню загиблих в боях за незалежність України під Дебальцево. Після цього відбудеться покладання квітів до пам'ятника Захисник України, та члени родин загиблих відвідають Алею слави на міському кладовищі. Нагадаємо, у боях під Дебальцево загинули троє нікопольців: сержант Асмолов Андрій, солдат Іволга Сергій та підполковник Вакуленко Олександр.

Родини загиблих героїв, учасників АТО/ООС та небайдужих нікопольців запрошують приєднатися до заходу вшанування.

15 лютого о 12.00 біля пам’ятника воїнам-афганцям відбудеться мітинг з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Запрошують всіх небайдужих взяти участь у заході.

Серед загиблих у Афганській війні – 20 нікопольців: Сергій Коновалов, Анатолій Кауркін, Михайло Погріщук, Анатолій Ігнатенко, Іван Клименко, Андрій Хаустов, Генадій Голощук, Володимир Шевченко, Микола Шевченко, Павло Гусак, Євген Євсєєв, Сергій Пантюхін, Генадій Антипенко, Юрій Деревянко, Сергій Кідалов, Олександр Шиханцов, Олександр Максименко, Едуард Соболєв, Сергій Насальський, Олег Мироненко.

Раніше ми повідомляли, що донька загиблого під Дебальцева нікопольця Андрія Асмолова оприлюднила спогади про свого батька

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України