Завантажте мобільний додаток сайту

Як повідомляв раніше Nikopolnews, у Нікополі на сьогодні було анонсовано мітинг на захист волонтера Марусі Звіробій та народного депутата Софії Федини, стосовно яких відкриті кримінальні провадження за погрози на адресу президента.

Організатором мітингу виступила Сотня територіальної оборони «Нікополь». Захід провели біля пам’ятника «Захисник України». На нього прийшло близько 30 людей. Серед них можна було помітити таких досить відомих нікопольців, як волонтер і юрист Людмила Яремчук, волонтер і фотограф Юрій Горобець, представник місцевого козацтва Олександр Шевченко, активіст Павло Макаров, науковець Мирослав Жуковський та інших.

В ході мітингу говорили про захист України, національних та і просто людських цінностей. «Вам можуть подобатися чи не подобатися Федина та Звіробій, але завтра посадять їх, а післязавтра – будь-кого – просто за розмови «на кухні». Ми тут відстоюємо свободу слова», - наголошували учасники мітингу.

На банерах, підготовлених ними, були такі написи: «Я – не лох, а зрадник», а також: «Сьогодні земля – а завтра?».

На жаль, не обійшлося без конфлікту. Він стався між перехожим та учасниками заходу. Судячи з усього, чоловік дозволив собі образити мітингуючих, що ледь не привело до бійки.

Пряму трансляцію події вів Юрій Полтавець.

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України