Завантажте мобільний додаток сайту

У Нікополі 25 лютого відбувся традиційний щорічний благодійний концерт «Жити завтра», приурочений до дня онкохворої дитини. Про це NikopolNews повідомляє з посиланням на сайт БФ «Дітям Нікополя», який виступив організатором заходу.

Згідно інформації, отриманої NikopolNews , концерт у Нікополі проводився же в 11-й раз. Участь у ньому взяли найкращі творчі колективи міста:

  • зразкова театральна студія «Дебют» - керівник Ірина Салінен;
  • зразковий вокальний ансамбль «РінСен» - керівник Ірина Ковальська;
  • зразковий танцювальний колектив «Фантазія» - керівники Олена Сничонкова, Світлана Поваренко;
  • зразкова студія сучасної хореографії «Оріон» - керівник Мирослава Гетманенко;
  • студія народного театру танцю «Богема» - керівник Ольга Серпуховитіна та Євгенія Нікітченко;
  • вихованці Нікопольської міської школи мистецтв №1 - керівники Лариса Скрипченко, Олена Василик, Лілія Зайцева, Ірина Казарінова;
  • зразкова циркова студія «Алє Ап!» - керівник Ала Губанова;
  • зразкова студія естрадного танцю «ЕКШЕН» - керівник Галина Малява;
  • зразкова дитяча театральна студія «Велика перерва» керівник Ірина Лагутіна,
  • фольклорний ансамбль «Співоча душа» під керівництвом Філіпа Марущака.

Ведучою та режисером-постановником виступила Ірина Лагутіна.  

Вихованці Нікопольської міської школи мистецтв №1 під керівництвом Ольги Іванівни Пастушок, яка допомагає фонду з дня заснування, демонстрували свої таланти та дарували всім оточуючим чудовий настрій. Гості насолоджувались звучанням роялю та спілкувалися один з одним.

Учні школи №12 власноруч підготували символ дня - серце з золотою стрічкою.

На концерті були присутні підопічні БФ «Дітям Нікополя». Дітки пішли з концерту не з порожніми руками, а, як годиться, з подарунками та щирими усмішками!

БФ «Дітям Нікополя» висловлює подяку ПАТ Нікопольський завод феросплавів, особисто Куцину Володимиру Семеновичу, який завжди іде на зустріч і надає приміщення для проведення концерту. Також у фонді вдячні директору ПК «Електрометалург» Тетяні Обиденній, художньому керівнику Геннадію Морозу та співробітникам Віктору Заякіну і Сергію Осипенку.

Окрему подяку висловлюють талановитим фотографам Сергію Буйна та родині Маврових за чудові фотографії, а оператору Юрію Полтавцю – за відео.  

Директор БФ «Дітям Нікополя» Маргарита Горбаненко і незмінна ведуча концерту Ірина Лагутіна

Цього року фонду вдалось зібрати 33873 гривень. Це і кошти від продажу квитків, і благодійні пожертви зі скриньок, що були встановлені під час концерту, а також кошти, які зібрали творчі колективи. Заступник міського голови Ольга Василівна Коник також привітала всіх зі сцени та передала конверт з благодійними пожертвами від себе та міського голови Андрія Фісака.

Маргарита Горбаненко дякує волонтерам Оксані Дронь і Ліні Фроловій за систематичну допомогу

Всі зібрані кошти будуть спрямовані на надання допомоги підопічній БФ «Дітям Нікополя» Наталі Дорошенко, яка знаходиться у Дніпропетровській обласній дитячій клінічній лікарні з діагнозом гострий лейкоз.

Раніше ми повідомляли, як почуває себе хлопчик, що потрапив у ДТП у Нікополі

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України