Завантажте мобільний додаток сайту

У Нікополі сьогодні, 9 травня, пройшли урочистості, присвячені 75-річчю перемоги над фашизмом у Другій Світовій війні. Про це NikopolNews повідомляє з посиланням на прес-службу Нікопольської міської ради.

Цього року через карантин у Нікополі масові заходи не проводяться, проте, міський голова Андрій Фісак, секретар міської ради Олександр Саюк, заступники міського голови, командир військової частини А0593 Андрій Вареник та його заступник Олександр Даніленко, ветерани, а також небайдужі нікопольці вшанували пам'ять полеглих Героїв покладанням квітів до пам'ятників.

Серед інших, поклали квіти і до пам'ятника трубникам Нікополя, загиблим у 1941-1945 рр. За ініціативи Почесного громадянина м. Нікополь Олександра Фельдмана, була створена науково-пошукова група фахівців для збору, систематизації та впорядкування матеріалів про воїнів-трубників, які віддали свої життя за наше майбутнє. В цьому році були знайдені нові дані про загиблих героїв, їх імена  викарбували на пам'ятнику.

У Нікополі залишилось всього 33 учасника бойових дій. Кожному з них протягом 8-9 травня представники міської влади вручили медалі, які були виготовлені спеціально до 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!