Завантажте мобільний додаток сайту

NikopolNews вже не раз писав про 15-річну Наталю Дорошенко з Нікополя, яка бореться з онкологічним захворюванням. Дівчинка важко захворіла після смерті бабусі. Зараз Наталка знову потребує допомоги небайдужих. Про це пишуть на сторінці БФ «Дітям Нікополя», який опікує цю дитину.

Як стало відомо NikopolNews , Наталка знаходиться на лікуванні в онкогематологічному відділенні Дніпропетровської обласної дитячої лікарні вже п’ятий місяць. За цей час вона пройшла наркоз, неодноразове взяття пункції, чотири виснажливих високодозових блоків хіміотерапії, кожен з яких дівчина дуже нелегко переносила, особливо два останніх. Все це дуже негативно вплинуло на імунну систему.

На цьому тижні упродовж двох днів стан Наталі був важким, їй було так погано, що мова йшлася про реанімацію, довелося перевести на кисневе дихання через проблеми з легенями, хоча аналізи та обстеження по іншим органам були більш-менш нормальні. Згодом вона відчула себе краще, з кисню зняли, дівчина повеселішала, з'явився апетит. На щастя, обійшлося без реанімації. Лікарі з полегшенням зітхнули, так Наталка всіх налякала. Зараз юна пацієнтка відновлюється після важких хімій, знаходиться на підтримуючій терапії.

У фонді пишуть, що наталочка молодець і боєць. Незважаючи на непрості випробування, вона залишається веселою, доброю і відкритою дівчиною. Дуже сумує за домівкою і своїм звичайним життям. І мріє тільки про те, щоб все скоріше закінчилося.

Завдяки підтримці добрих і небайдужих людей, фонд «Дітям Нікополя» вже допоміг Наталі на суму 14781 грн. Всім, хто не залишився осторонь, дуже дякують! На жаль, не всі ліки є в лікарні, супутні препарати доводиться купувати, тому в фонді знову звертаються по допомогу.  

Рахунок фонду "Дітям Нікополя" з призначенням платежу "благодійна допомога для Дорошенко Наталі"

UA113052990000026004060733219

ЄДРПОУ 37338281

№ картки 5169330518257016 (картка відкрита на ім'я директора фонду Горбаненко Маргариту Миколаївну та прив’язана до рахунку Фонду, картка відкрита саме для благодійних внесків).

Або скориставшись послугою QR-код.

Національна служба новин - Новини України