Завантажте мобільний додаток сайту

На сторінці Нікопольского дитячого санаторію у Фейсбуці сьогодні, 15 червня, з’явилося декілька повідомлень, у яких співробітники закладу благають громаду про допомогу. Про це NikopolNews інформує з посиланням на вказану сторінку.

«SOS!!! І знову біда. Ми - дитячий санаторій, а не дитячий садок!», «HELP! Якщо не зараз, то ніколи! Допоможіть відстояти заклад і робочі місця!», - звертаються автори повідомлень до мешканців Нікополя. Вони стверджують, що директора санаторію вже звільнили (не продовжили з ним контракт), а тепер аналогічна доля чекає на інших працівників. Також співробітники впевнені, що санаторій буде ліквідовано як такий, а місцева влада перетворить його на звичайний дитячий садок.

Нагадаємо, Нікопольський дитячий санаторій перебував на балансі області і фінансувався з обласного бюджету. Але нещодавно область передала заклад місту. І для санаторію настали темні часи.

«Знову прийшла біда! Область від нас відмовилась, як ми повідомляли раніше, а тепер наша нікопольська влада, хоче присвоїти собі на баланс майно, яке створювалось роками. Дитячих садочків дуже багато в місті, а ми одні на всю область. Звертаємось до депутатів Нікопольської міської ради та мера міста : "Чи Вам байдуже місто, де Ви живете? Класно забирати майно, яке до Вас зробили цукеркою. А Ви з руїн зробіть дитячий садок вашої мрії, по місту такого хламу хватає. Вибачте за різкість, але Ви своєю байдужістю залишаєте без роботи увесь персонал санаторію, а Дніпропетровську область без оздоровлення дітей»,

- написано у зверненні.

В коментарях автори повідомлення уточнюють, що міська влада не хоче приймати на баланс заклад в тому вигляді, в якому він є, а має намір прийняти тільки майно. Що, на думку колективу, дозволить звільнити людей і перетворити санаторій на садок.

Нагадаємо, Нікопольський санаторій добре знають у всій області. Тут завжди проходили реабілітацію і оздоровлення діти з різних куточків Дніпропетровщини. Заклад можна вважати унікальним. В плані якості послуг іншого такого в регіоні немає.

Раніше ми повідомляли: У Нікополі стартує конкурс «Чисте місто»: громадян запрошують до участі

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!