Завантажте мобільний додаток сайту

У Нікополі розпочалась благодійна акція «Збери дитину до школи».  Про це NikopolNews дізнався з повідомлення у Фейсбуці.

«Щорічно 1 вересня відзначається День знань. А це – початок навчального року. Дітки йдуть до школи, хизуючись новими портфелями та гарною шкільною формою. Але на жаль, не всі сім’ї, здатні забезпечити своїх дітей всім необхідним для навчання»,

- пишуть організатори акції.

Вони звертаються до громадських організацій, підприємців міста та усіх небайдужих людей з проханням допомогти дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах, підготуватися до школи. Будь-яка допомога буде в нагоді для наших маленьких школярів.

На жаль, сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах (багатодітні, малозабезпечені, неповні сім'ї, родини, що мають дітей з інвалідністю) часто не можуть задовольнити потреби малечі - зібрати в школу дітей, купити все необхідне, в тому числі: канцелярське приладдя, шкільну та спортивну форми, портфелі та рюкзаки тощо.

Акція триває до 1 вересня 2020 року. Ваша допомога школярам буде вкрай необхідною і корисною.

Всіх бажаючих приєднатися до акції чекають за адресою: вул. Електрометалургів, 17/1.

Графік роботи: пн.-чт. 8-00 – 17-00, пт. 8-00 – 15-45, обідня перерва 12-00 – 12-45.

Довідки за телефоном: +380666564540.

Раніше ми повідомляли про те, що у Нікополі проходить акція «Перемога у нас в крові»

Жителей Никополя просят высказать свои предложения по поводу запланированной реорганизации медицинских учреждений города. Об этом NikopolNews сообщает, ссылаясь на пресс-службу Никопольского городского совета.

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі