Завантажте мобільний додаток сайту

Нікопольців просять підписати петицію проти рішення про реорганізацію КП «Нікопольська дитяча міська лікарня». Про це NikopolNews повідомляє з посиланням на сайт місцевих петицій.

Як стало відомо NikopolNews , автором петиції є Матюшенко Світлана Олександрівна. Петиція зареєстрована вчора, 12 серпня.

Автор закликає місцеву владу Нікополя приймати рішення про приєднання дитячої лікарні до міської лікарні №4 тільки після проведення консультацій з громадськістю у формі Громадських слухань.

В тексті петиції сказано:

«На 28 серпня 2020 року заплановано проведення чергової сесії Нікопольської міської ради.

7.08.2020 року на офіційному сайті міської ради опублікований Проект рішення «Про реорганізацію юридичних осіб – комунального підприємства «Нікопольська міська лікарня №1» НМР», комунального підприємства «Нікопольська дитяча міська лікарня» НМР», комунального підприємства «Нікопольська міська психоневрологічна лікарня» НМР» шляхом приєднання до комунального підприємства «Нікопольська міська лікарня №4» НМР».

У разі прийняття вказаного Рішення Нікопольський регіон позбудеться єдиної самостійної дитячої лікарні, що може негативно сказатися на якості надання медичної допомоги більш ніж 40 тисячам дітей, які мешкають у містах Нікополі, Покрові, Томаковці, Марганці, у Нікопольському та Томаківському районах.

Обґрунтування щодо економії бюджетних коштів у разі реорганізації «Нікопольської дитячої міської лікарні» не відповідає дійсності, сума завищена приблизно у 2 рази.

Крім того, не враховані наступні ризики у разі проведення реорганізації:

  • спільне використання діагностичного обладнання і дітьми, і хворими дорослими (в тому числі, наприклад, з діагнозом «туберкульоз»).
  • надмірна централізація в одних руках великого обсягу державних закупівель, що тягне за собою значні корупційні ризики;
  • «розмив» професійного ядра лікарів, що спеціалізуються на дитячих хворобах ....
  • інші ризики.

Важливе Рішення щодо реорганізації міської дитячої лікарні повинно прийматися виключно після широкого обговорення з громадськістю. Для цього пропоную провести окремі Громадські слухання, по результатам котрих прийняти відповідне Рішення.

До проведення Громадських слухань за темою: «Щодо доцільності реорганізації Нікопольської дитячої міської лікарні шляхом приєднання до комунального підприємства «Нікопольська міська лікарня №4» НМР» відповідний Проект Рішення на сесії Нікопольської ради не розглядати».»

На момент публікації матеріалу зібрано 20 підписів з необхідних 250. Важливо встигнути до 28 серпня, коли відбудеться сесія Нікопольської міської ради.

Підписати петицію можна ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ, зареєструвавшись на сайті.

Раніше ми повідомляли: Як школи Нікополя готуються до роботи в коронавірусних умовах

Рекламные блоки на нашем сайте позволяют нам быть независимым СМИ, а вам – получать оперативную и не проплаченную никем информацию. Просматривая рекламу, вы вносите свой вклад в развитие независимой журналистики Украины

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України