Завантажте мобільний додаток сайту

До відкриття нікопольської дитячої лікарні залишилось декілька місяців. Напередодні такої значущої для міста події нам вдалося побувати тут на екскурсії і на власні очі побачити, як виглядає заклад, де завершується реконструкція.

Якщо у тебе нема проблем з маленькими дітьми, здається що їх немає ні в кого. Та життя для кожного підготувало своєрідні іспити, які інколи можливо подолати лише гуртом. Наразі багатьох турбує подальша доля міської дитячої лікарні, до відкриття якої залишилося декілька місяців.

Тож у суботу в лікарняний заклад завітали активні батьки Нікополя й району, а також журналісти, серед яких був і представник NikopolNews .

Своєрідна екскурсія з гідом – заступником головного лікаря Оленою Поляковою була цікавою та емоційною. Ми оглянули всі три поверхи. На першому, «нафаршировані» найсучаснішим обладнанням, мають розташуватися кабінети поліклініки і лабораторія.

На другому  – комфортні палати, в яких передбачено все необхідне для перебування в лікарні, навіть санітарні вузли. Третій поверх – адміністративний.

В медичному закладі є ліфт, палата для дітей з обмеженими можливостями, операційна, кімнати для розваг і навіть майданчик з гірками, гойдалкою та каруселлю.

Деякий час лікарня буде ще перебувати в розпорядженні мулярів, сантехніків, електриків, прибиральниць, але коли все знайде своє місце – вона буде кращою ніж відомі обласні.

І, як завжди, найцікавіше у невеличкому відеоролику.

Раніше ми повідомляли про те, що петиція по дитячій лікарні у Нікополі набрала необхідну кількість голосів

Рекламные блоки на нашем сайте позволяют нам быть независимым СМИ, а вам – получать оперативную и не проплаченную никем информацию. Просматривая рекламу, вы вносите свой вклад в развитие независимой журналистики Украины

Государственное бюро расследований разоблачило одного из прокуроров Томаковского отдела Никопольской местной прокуратуры Днепропетровской области во время получения неправомерной выгоды. Об этом NikopolNews сообщает, ссылаясь на официальный сайт ГБР.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі