Завантажте мобільний додаток сайту

Нікополець Артем Тульчинський став одним з фіналістів London Street Photography Festival у номінації «Окремі фотографії». Про це пише The Village Україна, передає NikopolNews.

Крім Артема фіналістами у цій номінації стали ще двоє українців — Віталій Карас та Ігор Єфімов.
Про це свідчить фіналлист фотофесту.


Фото Артем Тульчинський

Фото Віталій Карас

Фото Ігор Єфімов

London Street Photography Festival (Лондонський фестиваль вуличної фотографії) — це некомерційний міжнародний захід. Мета фестивалю — створити спільноту, а також створити й розвинути платформу для спілкування, навчання та розвитку за допомогою виставок, семінарів, лекцій, конкурсів і пов’язаних з ними заходів.

За умовами конкурсу, всі фотографії художники повинні були робити, дотримуючись загальноприйнятих правил вуличної фотографії — вони не мали бути інсценованими, дуже «фотошопними», за винятком коригування експозиції, контрасту чи подібних прийомів. Їх можна було робити в будь-якому публічному просторі, пише Шпальта.

Через пандемію COVID-19 оголошення переможців LSPF 2020 пройде онлайн з 29 по 30 серпня.

Раніше ми повідомляли: У Нікополі пройшов благодійний ярмарок «Маленьке місто великих сердець»

Рекламные блоки на нашем сайте позволяют нам быть независимым СМИ, а вам – получать оперативную и не проплаченную никем информацию. Просматривая рекламу, вы вносите свой вклад в развитие независимой журналистики Украины

23 вересня у Нікополі, Марганці та Нікопольському районі за певними адресами буде відсутня електроенергія у зв’язку із плановими роботами. Про це NikopolNews дізнався з графіку вимкнень на сайті ДТЕК «Дніпровські електромережі».
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі