Завантажте мобільний додаток сайту

У Нікополі передчасно пішов з життя громадський діяч, ветеран, чорнобилець. Цю сумну новину NikopolNews повідомив Благочинний церков Православної церкви України у Нікополі і Нікопольському районі.

Учора, 24 серпня, на 61-му році життя помер ветеран афганської війни, ліквідатор аварії на ЧАЕС, волонтер та активний громадський діяч нашого міста Купа Сергій Богданович.  З вечора, 25 серпня, (орієнтовно 20:00) у військовому храмі на честь загиблих воїнів АТО св. прав. Петра Калнишевського (вул. Кармелюка, 4) буде читатися усю ніч Псалтир за спочилим.

26 серпня, з 8:00, усі бажаючи віддати останню шану спочилому воїну можуть прийти до вказаного храму. Об 11:30 розпочнеться соборне відспівування (похорон).

Духовенство та віруючі Нікопольського благочиння Православної Церкви України висловлюють свої глибокі співчуття рідним і близьким спочилого. NikopolNews приєднується до сказаних слів. Сил близьким пережити важку втрату!

Раніше ми повідомляли про те, що у Нікополі затримують виплати одиноким мамам

Рекламные блоки на нашем сайте позволяют нам быть независимым СМИ, а вам – получать оперативную и не проплаченную никем информацию. Просматривая рекламу, вы вносите свой вклад в развитие независимой журналистики Украины

Электропоставщик YASNO напоминает, что льготный тариф на электроэнергию для жителей Днепропетровщины, которые пользуются электроотоплением, действует с 1 октября по 30 апреля. Об этом Nikopolnews сообщает, ссылаясь на пресс-службу компании.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі