Завантажте мобільний додаток сайту

Грошові надбавки від держави отримали 1204 медики Дніпропетровщини, в тому числі і Нікополя, які у липні надавали допомогу хворим на COVID-19. Загалом НСЗУ виділила на такі доплати працівникам закладів охорони здоров’я області 16,9 млн грн.

Про це NikopolNews повідомляє з посиланням на офіційний сайт Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

«Держава заохочує медиків, які відчайдушно борються з епідемією та допомагають пацієнтам подолати коронавірусну інфекцію. Надбавки сплачує Національна служба охорони здоров’я України – за програмою медичних гарантій. За липень кошти вже отримали 1204 медпрацівники області. Загальна сума виплат – 16,9 млн грн»,

– зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

За боротьбу з COVID-19 у липні доплати від держави отримали працівники 78 мобільних бригад, Обласного центру екстреної допомоги та медицини катастроф та 10 госпітальних баз: у Дніпрі, Кривому Розі, Кам’янському, Новомосковську, Нікополі, Павлограді. Загалом – 1204 фахівці.

Максимально можливий розмір доплат – до 300% до посадового окладу. Проте скільки отримає кожен із медпрацівників, вирішує керівник конкретного закладу охорони здоров’я.

Ранее мы сообщали о том, что в Никополе выявили новый случай коронавируса: сколько больных на лечении

Рекламные блоки на нашем сайте позволяют нам быть независимым СМИ, а вам – получать оперативную и не проплаченную никем информацию. Просматривая рекламу, вы вносите свой вклад в развитие независимой журналистики Украины

Государственное бюро расследований разоблачило одного из прокуроров Томаковского отдела Никопольской местной прокуратуры Днепропетровской области во время получения неправомерной выгоды. Об этом NikopolNews сообщает, ссылаясь на официальный сайт ГБР.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі