Завантажте мобільний додаток сайту

У Нікополі проходить традиційна щорічна акція «Перший раз в перший клас». ЇЇ мета – допомогти дітям, що потрапили у складні життєві обставини. Про це NikopolNews  повідомляє, посилаючись на прес-службу Нікопольскої міської ради.

На виконання міської комплексної програми "Соціальна підтримка сімї, дітей і молоді та організація оздоровлення і відпочинку дітей у м. Нікополі на 2018-2022 роки" до Дня знань отримують шкільні рюкзаки 195 дітей пільгової категорії, які вперше йдуть до школи (діти з багатодітних родин, діти, батько яких є учасником АТО, діти з функціональними обмеженнями, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Надаються рюкзаки за кошти з місцевого бюджету відділом сімї, молоді та позашкільної освіти управління гуманітарної політики, центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

Раніше ми повідомляли: У Нікополі проведуть Коло-фест

Рекламные блоки на нашем сайте позволяют нам быть независимым СМИ, а вам – получать оперативную и не проплаченную никем информацию. Просматривая рекламу, вы вносите свой вклад в развитие независимой журналистики Украины

Автор: Администратор
С 23 по 29 сентября включительно в АТБ Никополя будет действовать ряд акций, которые позволят горожанам купить многие товары дешевле, чем обычно.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі