Завантажте мобільний додаток сайту

Цього тижня в Нікополі найкращі педагоги отримали «Міську педагогічну премію». Даний конкурс є традиційним і проводиться щорічно в переддень професійного свята працівників освіти, повідомляє NikopolNews з посиланням на Освітянський вісник Нікополя.

Відповідно до конкурсного положення, на розгляд комісії подаються презентації напрацювань лауреатів, після розгляду яких, методом таємного голосування визначаються переможці, цьогоріч участь у конкурсі взяло 13 працівників освіти Нікополя,

- йдеться в повідомленні.

Зазначається, що а особливі успіхи у здійсненні навчання і виховання учнів, спрямовані на забезпечення освіти, утвердження національної ідеї, патріотизму, інтеграції в європейський і світовий простір; розроблення і впровадження нових технологій, оновлення змісту і методичного забезпечення навчального процесу, які сприяють підвищенню якості освіти і виховання; підготовку учнів до всеукраїнських, міжнародних олімпіад, турнірів, змагань, конференцій, «Міською педагогічною премією» нагородили таких педагогів:

  • Герман Н.М. – завідувач бібліотекою КЗ «НСШ №5»;
  • Савенок М.О. – вчитель початкових класів КЗ «НСЗШ №6»;
  • Крутій Н.П. – вчитель початкових класів КЗ «НСЗШ №9»;
  • Малій С.Я. – вчитель англійської мови КЗ «ННВК №15»;
  • Дьолог В.С. – керівник гуртка КПНЗО «МЦТН та ТТ»;
  • Афоніна І.В. – вихователь дитячого садочку «Джерельце»;
  • Щедрина О.В. – вихователь дитячого садочку «Світлячок»;
  • Катальникова С.В. – музичний керівник дитячого садочку «Райдуга»;
  • Оселедчик Н.Д. – завідувач дитячого садочку «Журавлик»;
  • Пастухова О.Є. - завідувач дитячого садочку «Усмішка».

Також за ініціативи міського голови Нікополя, другий рік поспіль двоє педагогів, які виховали найбільшу кількість переможців: учнівських інтелектуальних конкурсів та олімпіад, престижних змагань найвищих рівнів, в тому числі Всеукраїнських та Міжнародних з нагоди професійного свята отримають грошові сертифікати на суму 25000 тисяч гривен кожен.

Раніше ми повідомляли, що школа Нікополя визнана найкращою в області за результатами ЗНО

Рекламные блоки на нашем сайте позволяют нам быть независимым СМИ, а вам – получать оперативную и не проплаченную никем информацию. Просматривая рекламу, вы вносите свой вклад в развитие независимой журналистики Украины

В Никополе среди бела дня на улице произошло ограбление. Об этом NikopolNews сообщает, ссылаясь на очевидца преступления – Анатолия Малого. Анатолий – житель Марганца. Свидетелем происшествия он стал, проезжая по улице Героев Чернобыля в маршрутке «Марганец-Никополь».
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі