Завантажте мобільний додаток сайту

Архівний відділ Нікопольської міської ради переїжджає до нового приміщення. Про це NikopolNews повідомляє, посилаючись на прес-службу НМР.

Зазначається, що проблема з розміщенням архівних документів ліквідованих підприємств виникла в Нікополі ще на початку 2000-х років, коли в Україні були запроваджені ринкові відносини і багато підприємств, в тому числі і нашого міста, збанкрутували, ліквідувались і треба було відповідно до закону, приймати документи до місцевої архівної установи.

Документи дуже швидко заповнили приміщення архівного відділу Нікопольської міської ради і виникла потреба в додаткових площах. Але нажаль, цю проблему ніхто не вирішував довгих 15 років.

У 2018 році добігала кінця процедура банкрутства Південнотрубного заводу і спеціалісти архівного відділу НМР провели експертизу цінності та науково-технічну обробку документів ПТЗ і констатували, що необхідно прийняти понад 20 тисяч томів з документами,

 – розповідає начальник архівного відділу НМР Ніна Бармакова.

Саме тоді за підтримки міського голови Андрія Фісака, було прийнято доленосне рішення щодо переміщення архівного відділу разом з архівними документами у будівлю, розташовану за адресою пр. Трубників. 87 А.

За кошти з місцевого бюджету провели поточний ремонт кабінетів та кімнат для зберігання архівних документів, придбали сучасне стелажне обладнання. Архівосховища обладнали сучасною автоматичною системою пожежогасіння. Всю будівлю облаштували охоронною системою, а також провели електричне опалення.

На сьогодні в архівному відділі НМР зберігається понад 50 тисяч томів документів. Зараз для переїзду архіву готова половина другого поверху. Тут зможуть розмістити третину документів. Надалі планується, що відділ розташується на другому та третьому поверхах будівлі. А поки що співробітники архіву приймають заяви від громадян на цокольному поверсі будинку Нікопольської міської ради.

Ми не припиняємо роботу архівного відділу у зв’язку з переїздом, але уже 1 жовтня розпочати роботи з переміщення архіву у нову будівлю за адресою пр. Трубників. І маємо надію, що приблизно в середині листопада цього року ми гостинно відкриємо двері для наших відвідувачів і будемо працювати тут на благо нікопольців,

– говорить Ніна Бармакова.

В Никополе среди бела дня на улице произошло ограбление. Об этом NikopolNews сообщает, ссылаясь на очевидца преступления – Анатолия Малого. Анатолий – житель Марганца. Свидетелем происшествия он стал, проезжая по улице Героев Чернобыля в маршрутке «Марганец-Никополь».
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі