Завантажте мобільний додаток сайту

Через понтонний міст біля Нікополя через Олексіївську затоку за 5 місяців роботи прослідувало понад 340 тисяч транспортних засобів. Про це NikopolNews повідомляє, посилаючись на сторінку Генерального штабу ЗСУ.

Нагадаємо, понтонну переправу навели військові інженери одного із понтонно-мостових полків Сил підтримки ЗС України після того, як 20 травня, над затокою Каховського водосховища, біля села Олексіївка, під вантажівкою обвалився автомобільний міст. Ця споруда є частиною траси Кропивницький - Запоріжжя.

Довжина понтонного мосту сягає 120 метрів. Вантажопідйомність 60 тон.

В конструкції мосту задіяно 22 річкові ланки, 2 берегові та 3 буксирно-моторних катера. Для технічного обслуговування та постійного підтримання понтонного мосту в справному стані тут цілодобово перебуває біля десятка військових фахівців-понтонерів.

За період існування понтонного мосту військовослужбовці провели планове технічне обслуговування понтонно–мостової переправи. Фахівці перевірили стан річкових та берегових ланок мосту, оглянули обшивку, зварні шви та елементи корпусів. Провели заміну змазки в деяких механізмах та вузлах, здійснили різноманітні регулювання механізмів тощо.

Також була проведена очистка від сміття та іржі, яких за цей час набралось чимало. На кінець жовтня планується чергове техобслуговування.

В Генштабі ЗСУ повідомляють, що тільки за сьогоднішню добу, 12 жовтня,  мостом скористалося 4 тисячі 126 власників різноманітних технічних засобів.

Нагадаємо, поруч з переправою ведеться реконструкція стаціонарного мосту. ЇЇ обіцяють завершити в січні 2021 року. Користування понтоном при температурі нижче нуля неможливе.

Раніше ми повідомляли: Марганец скорбит. Сегодня 10 лет со дня самой масштабной катастрофы на железной дороге в истории независимой Украины

Рекламные блоки на нашем сайте позволяют нам быть независимым СМИ, а вам – получать оперативную и не проплаченную никем информацию. Просматривая рекламу, вы вносите свой вклад в развитие независимой журналистики Украины

В Апостоловском районе полиция изобличила преступную группировку, которая держала людей в трудовом рабстве. Об этом NikopolNews сообщает, ссылаясь на Национальную полицию в Днепропетровской области.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі