Завантажте мобільний додаток сайту

Сьогодні, 14 грудня, з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у Нікополі біля пам’ятного знаку ліквідаторам та мирним жителям, які загинули внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС відбувся урочистий захід. Про це NikopolNews повідомляє, посилаючись на прес-службу Нікопольської міської ради.

Присутні заслухали історичну довідку про події тих днів та вшанували хвилиною мовчання героїв-чорнобильців, які ціною свого життя захистили мільйони людей від смертельної небезпеки.

Після цього міський голова Олександр Саюк, секретар Нікопольської міської ради Іван Базилюк та небайдужі нікопольці поклали квіти до пам’ятного знаку.

Крім того, міський голова звернувся до нікопольців з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

«Шановні нікопольці!

Щороку 14 грудня ми вшановуємо учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Саме цього дня у 1986 році завершилося будівництво захисного саркофагу над четвертим зруйнованим енергоблоком ЧАЕС.

Аварія на Чорнобильській АЕС стала справжньою національною трагедією, яка опалила долі мільйонів українців, породила величезну кількість проблем.

Ті, хто з перших хвилин катастрофи стали на боротьбу з невидимим ворогом – справжні герої. Ви без вагань кинулись на порятунок рідної землі та співгромадян. Ми в неоплатному боргу перед вами, тому що тільки завдяки вашому патріотизму, мужності та самовідданості теперішні й прийдешні покоління захищені від смертоносного радіаційного лиха. Хтось заплатив за це ціною власного життя. Пам'ять про героїв-чорнобильців назавжди залишиться у наших серцях.

Щиро дякую усім ліквідаторам, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції. Від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, сімейного затишку, оптимізму та добробуту!»,

- написав він.

Щоб оперативно отримувати новини Нікополя і регіону, підписуйтесь на наш Телеграм

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України