Завантажте мобільний додаток сайту

У Нікополі швидкими темпами продовжується будівництво першого у місті типового храму Православної церкви України, - повідомляє NikopolNews .

Вже можна отримати уявлення, як буде виглядати дерев’яна споруда у центрі Нікополя – на площі Івана Богуна. Аналогів храму немає в регіоні.

Нагадаємо, храм будується за кошти благодійників. А їх серед парафіян ПЦУ у Нікополі багато. Ліс для споруди придбали підприємці Євгеній Романченко та Олег Брехін. Деревину привезли із заходу України. Стараннями цих же меценатів і фундаторів храму придбано дзвони – вони прибули з далекого Луцька, подолавши більше 1400 кілометрів.

Ще один меценат – депутат Володимир Євтушенко профінансував виготовлення церковних куполів та хрестів на центральну частину і дзвіницю храму, що будується на честь загиблих воїнів АТО

Благочинний церков ПЦУ у Нікополі і Нікопольському районі ігумен Меркурій (Скороход) розповів, що вже скоро відбудеться церемонія освячення церковних дзвонів, яку очолить Керуючий Дніпропетровською єпархією Високопреосвященнійший Архієпископ Симеон із собором духовенства.

Дві родини: Саркісян та Жовніних традиційно підготували солодкі подарунки для маленьких парафіян.

А дивлячись на добрі вчинки дорослих, долучаються до благодійності і діти. Так, на днях учні Борисівської школи Червоногригорівської селищної ради зібрали і передали подарунки для українських військових, які зараз боронять рідну землю на Донбасі. За це щира дяка їм і педагогічному колективу навчального закладу.

Щоб оперативно отримувати новини Нікополя і регіону, підписуйтесь на наш Телеграм

Раніше ми повідомляли: У Нікополі дітей загиблих воїнів АТО привітали з Миколаєм (фото)

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України