Завантажте мобільний додаток сайту

У виконкомі Нікополя встановили благодійну ялинку з прикрасами ручної роботи. Чиновники долучились до збору коштів на медичне обладнання для реабілітаційного центру.

Як повідомляв раніше NikopolNews , у Нікополі проходить збір коштів на придбання аудіометру для дитячого реабілітаційного центру. Це обладнання дозволяє виявляти вади слуху у немовлят, коли легше провести корегування проблеми, ніж в більш пізньому віці дитини.

Збір БФ «Дітям Нікополя» оголосив ще в травні, але кошти надходили дуже повільно. А у грудні нарешті процес пожвавився. До справи долучилися волонтери, які проводили лотереї, аукціони, майстер-класи тощо.

І от, вчора. 18 грудня стало відомо, що необхідна на придбання аудіометру сума практично зібрана, і скоро збір буде закрито. Про це повідомила директор БФ «Дітям Нікополя» Маргарита Горбаненко. До збору долучилася міська влада.

Маргарита Горбаненко розповіла, що в холі виконкому Нікополя встановили ялинку, прикрашену іграшками, які розмалювали діти – підопічні реабілітаційного центру. Разом з батьками юні нікопольці створювали красу, аби продати новорічні кульки в лотерею. Але до лотереї не дійшло.

ВСІ КУЛЬКИ придбала мерія, зробивши свій благодійний внесок. Ось така чарівна, незвичайна ялинка є тепер у виконкомі. Ручки малечі створили чудові прикраси та настрій.  І ці витвори мистецтва побачить велика кількість нікопольців. А по секрету скажу: сума 180 000 гривень майже зібрана!  Нам залишилось тільки 12 000.

написала Маргарита Горбаненко.

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України