Завантажте мобільний додаток сайту

Викладачка фізики одного з нікопольських коледжів, вчитель з 35 річним стажем, Алла Ганжа опинилася в дуже складній ситуації. Жінка захворіла і потребує допомоги небайдужих, повідомляє NikopolNews , посилаючись на публікацію педагога у Фейсбуці.

Алла Ганжа хвора на рак грудей. Власним коштом вона вже пройшла 3 курси високодозної хіміотерапії, а попереду ще 19. Фінансові можливості родини вичерпані. Жінка дуже засмучена тим, що ані державі, ані рідному колективу вона виявилася непотрібною, адже у допомозі їй було відмовлено. Тепер вона може сподіватися лише на сторонніх небайдужих людей. Від того, чи знайдуться такі залежить її життя.

Ні віддана праця без лікарняних, ні викладацькі здібності, ні людяність сьогодні не слугують запорукою допомоги в разі її потреби.

Маючи онкологію (рак грудей), я, як відданий педагог навчального закладу Нікополя, розраховувала на будь-яку ПОСИЛЬНУ допомогу від педагогічного колективу, разом з яким пліч о пліч проробила 35 років. Але, керівництво закладу не знайшло можливості допомогти в розмірі 10, 5 чи навіть 3 тисяч гривень, мотивуючи це фінансовою неспроможністю.

Звичайно, зараз дуже складні для всіх, в тому числі і навчальних закладів, але ж ніхто не відмінив людяність. Шкода, що предмету людяність не має ні в одному навчальному закладі. А шкода, адже лише завдяки сторонній допомозі мені вдасться пройти складний шлях до одужання.

Сьогодні я маю просити допомоги у сторонніх людей, котрі як я, роблять відрахування, платять налоги. Але все одно, недофінансування медичної сфери не дає мені змогу пройти всі курси лікування за державний кошт.

Я можу розраховувати на допомогу 27 літнього сина та 83 річної мами, та на кожного в небайдужого,

- написала вона у сумному пості, який ілюструє реалії нашого життя сьогодні.

Реквізити:

4731 2191 1810 6651 Ганжа Алла Гнатівна

Дякуємо заздалегідь за відгук.

P.S. Увага! Спочатку в матеріалі було вказано, що Алла Ганжа — викладач педагогічного коледжу. Дана інформація є помилковою. Ми приносимо вибачення за помилку. 

Щоб оперативно отримувати новини Нікополя і регіону, підписуйтесь на наш Телеграм

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України