Завантажте мобільний додаток сайту

У Нікополі відкрили меморіальну дошку учаснику російсько-української війни на Донбасі Роману Ганевичу. Про це NikopolNews повідомляє, посилаючись на прес-службу Нікопольської міської ради. Урочиста подія відбулася вчора, 22 грудня.

Дошку встановили на фасаді будівлі Нікопольського коледжу Дніпропетровського державного аграрного університету. Присутні родичі загиблого, представники місцевої влади, керівництво коледжу та небайдужі нікопольці вшанували пам'ять Романа Ганевича хвилиною мовчання. До меморіальної дошки поклали квіти.

Довідка:

Ганевич Роман Ігорович народився 16.03.1979 року. У 1994 році закінчив КЗ ННВК № 15.

З 1994 по 1998 рік навчався та успішно закінчив Нікопольський коледж Дніпропетровського державного аграрного університету за спеціальністю «Механізація сільського господарства» та продовжив навчання у Харківському автомобільно–дорожньому інституті, який закінчив у 2005 році.

Працював водієм на заводі «Большевик» та на Нікопольській бройлерній фабриці. Водій – професіонал.

Мобілізований до лав ЗСУ 14.08.2014 року. Брав безпосередню участь в Антитерористичній операції на сході України. У вересні 2014 року обороняв місто Маріуполь.

Солдат, водій в/ч 3021 НГУ, служив під керівництвом полковника Шура А.М, який дзвонив батькам і сказав: «З таким, як Роман, я би пішов у розвідку…».

Помер 22.12.2014 року від захворювання, отриманого під час проходження військової служби на сході України, у лікарні м. Нікополь.

Похований у м. Нікополі на Алеї почесних поховань міського кладовища.

Нагороджений нагрудним знаком «ЗА ДОБЛЕСНУ СЛУЖБУ» указом Командування Національної Гвардії України від 29 вересня 2014 року № 308 за проявлену мужність під час виведення військової техніки з-під обстрілів.

Указом Президента України № 53/2016 від 17 лютого 2016 року нагороджений відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції» (посмертно).

Щоб оперативно отримувати новини Нікополя і регіону, підписуйтесь на наш Телеграм

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України