Завантажте мобільний додаток сайту

Педагог з Нікополя Катерина Миколаївна Корзун перемогла в обласному конкурсі на кращу методичну розробку STEM-уроку. Приємною новиною поділилася сама переможниця на своїй сторінці у Фейсбуці, повідомляє NikopolNews .

Катерина Корзун викладає українську мову і літературу у Нікопольській середній загальноосвітній школі №23. Вона посіла перше місце у номінації «Профорієнтаційні заняття за темою «Де народився – там і згодився. Кар’єра на Батьківщині».

Слід зазначити, що Катерина Корзун не вперше прославляє рідний Нікополь на обласному і всеукраїнському рівні. Вважаємо, що її особисті досягнення теж цілком могли б стати живим прикладом для профорієнтаційних занять за темою «Де народився – там і згодився».

Катерина Миколаївна – випускниця СШ №20. Вона закінчила Нікопольське педагогічне училище, а потім, у 2004 році, — Криворізький державний педагогічний університет. Ставши дипломованим спеціалістом, розпочала вчительський шлях. І зарекомендувала себе грамотним, креативним, активним, відданим своїй справі педагогом-новатором.

У 2019 році Катерина Корзун увійшла в ТОП-50 кращих вчителів України, посівши 25 місце. А влітку 2020 року взяла участь у Всеукраїнському конкурсі вчителів-новаторів «Teacher Innovation cup» і потрапила до фіналу.

І це тільки дещиця її перемог.

Вітаємо Катерину Корзун, бажаємо терпіння, натхнення і подальших успіхів на такій нелегкій, але такій благодатній ниві!

Щоб оперативно отримувати новини Нікополя і регіону, підписуйтесь на наш Телеграм

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України