Завантажте мобільний додаток сайту

У Нікополі напередодні дня святого Миколая за ініціативою міського голови Олександра Саюка 2000 дітей пільгової категорії вже отримали солодкі подарунки до Новорічних та Різдвяних свят. Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на Нікопольський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Міська влада привітала дітей з інвалідністю, дітей, у яких один з батьків захищав незалежність нашої країни в зоні проведення АТО/ООС, дітей під опікою та дітей із малозабезпечених родин.

А напередодні Нового Року Нікопольський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, за підтримки постійних благодійників - компанії «Сентравіс» та небайдужих громадян нашого міста в рамках благодійної акції «Шафа добра» привітав дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Завдяки небайдужим до дитячої долі маленькі незахищені громадяни отримали справжнє свято  з несподіваними сюрпризами у вигляді одягу, взуття, канцелярських товарів, іграшок, а компанія «Сентравіс» презентувала 200 солодких подарунків.

Дуже приємно, що спільними зусиллями ми змогли принести малечі радість. Немає нічого більш приємного, ніж посмішки на дитячих обличчях. Цього року діти ще раз переконались, що дива трапляються,

діляться радісною новиною у центрі.

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України