Завантажте мобільний додаток сайту

Оновлено! Збір закрито. Необхідна сума була зібрана менше, ніж за добу. Всім дякуємо!  Термінової допомоги потребує учасник АТО з Нікополя Сергій Копчик, якому необхідна екстрена операція на серці. Про це NikopolNews повідомляє, посилаючись на Асоціацію учасників бойових дій Нікопольщини.

Сергій Копчик захищав Україну на самому початку військових дій на Донбасі, а коли повернувся додому, активно створював і реалізовував різні громадські проекти у Нікополі. Одними з найбільших на сьогодні є Центр допомоги учасникам АТО та Музей АТО в нашому місті, де він і був першим керівником.

Наразі  Сергій пройшов обстеження, і коронографія виявила закупорку артерій: одна на 100% , а друга на 90%. Це означає, що в будь-яку хвилину може статися «тромбоз» серця, і людина, ще повна енергії та сил, в досить молодому віці, помре. Необхідно терміново робити стентування судин, і коштує така операція  60 тисяч гривень. Звісно потрібні ще будуть ліки на період реабілітації, але зараз йде мова про термінову операцію,

- зазначають в Асоціації.

На даний час Сергій перебуває на обліку у центрі зайнятості, у зв’язку з карантином нову роботу ще не зміг знайти. Йому такі гроші за декілька днів знайти просто не вдасться. Тому друзі звертаються до небайдужих.  

Він допомагав багатьом, то ж давайте не пройдемо повз його біду. Кожна ваша гривня зможе спасти життя людині, захиснику, який ціною свого здоров’я захищав наш мирний сон в рідних домівках. Гроші потрібно зібрати терміново, бо операції мають провести максимум за три дні. Половину суми Сергій вже зібрав самотужки, але ще необхідно 30 тисяч гривен. Хто має змогу допомогти, будемо вдячні до неба,

- написала голова Громадської організації «Всеукраїнське товариство ветеранів АТО» Панкратенкова Олена.

Контактний телефон: 066-402-69-88

Підтверджуючі документи: 

Щоб оперативно отримувати новини Нікополя і регіону, підписуйтесь на наш Телеграм

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України