Завантажте мобільний додаток сайту

У Нікополі скликають позачергову сесію міської ради, на якій розглянуть лише одне питання. Про це NikopolNews дізнався з повідомлення на офіційному сайті НМР.

Згідно інформації, отриманої NikopolNews , депутати зберуться 10 лютого о 10:00 в залі засідань міської ради на позачергову (п’ятдесят дев’яту сесію).

На розгляд сесії винесене таке питання:

  • про повторний розгляд міською радою рішення міської ради від 31.01.2020 «Про встановлення пільги щодо сплати земельного податку для комунальних підприємств міста у 2020 році», яке зупинено розпорядженням міського голови від 04.02.2020 № 24-р.

На п’ятдесят дев’яту (позачергову) сесію міської ради запрошуються народний депутат України, обраний в одномандатному виборчому окрузі № 35, депутати   Дніпропетровської    обласної     ради    від   м. Нікополя, керівник   місцевої прокуратури, голова міськрайонного суду, начальник міського   відділу   поліції, Почесні   громадяни  міста,  керівники підприємств  міста, заступники міського голови, керівники виконавчих органів міської ради, представники засобів масової інформації.

Реєстрація депутатів міської ради та запрошених на сесію розпочнеться о 9.30 у вестибюлі четвертого поверху.

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України