Завантажте мобільний додаток сайту


Стали відомі кандидати на місцевих виборах, які будуть балотуватися до Нікопольської районної ради від політичної партії і «Громадська сила». Про це NikopolNews повідомляє з посиланням на офіційний сайт Центральної виборчої комісії України.

Пропонуємо вашій увазі список та основні відомості про кандидатів. Нагадаємо, Нікопольський район тепер включає в себе території Нікопольського і Томаківського районів, а також міста Нікополь, Марганець і Покров. Мешканці всього району, включаючи міста, будуть обирати депутатів до райради — це є нововведенням.

1. Супронюк Віктор Вікторович - 05.11.1977, с. Олексіївка Нікопольський район Дніпропетровська обл.   

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (Перший кандидат)                                    

2. Супронюк Оксана Василівна, смт. Піщанка, Вінницька обл.  

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Нікопольський ВП ГУНП, слідчий, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (№ ТВО, за яким закріплено – 4, № у територіальному списку – 1).     

3. Яницька Алла Анатоліївна - 20.01.1980, с. Менжинське, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл.    

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Виконавчий комітет Нікопольської міської ради, Начальник відділу внутрішньої політики та взаємодії з громадськістю, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (4; 3)          

4. Бігдан Алла Сергіївна - 19.02.1985 смт. Васильківка, Васильківський р-н. Дніпропетровська обл.

Громадянка України, освіта вища, член Партії "Громадська сила", ТОВ "Нікобудмонтаж", Менеджер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.              (4, 2)

5. Пучин Андрій Григорович - 03.03.1968, м. Нікополь,Дніпропетровська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, ТОВ "НІКО ОЙЛ ГРУПП", Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (1; 1)                    

6. Думанський Андрій Васильович - 11.08.1986, м. Апостолово, Апостоловський р-н., Дніпропетровська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, КЗ "НСЗШ №6" м. Нікополь, Вчитель, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (1;2)                             

7. Кушнірук Олександр Олександрович - 07.04.1958 с. Заставне, Іваничівський р-н. Волинська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Нікопольський краєзнавчий музей, Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (4, 4).

8. Богданова Радмила Іванівна - 12.12.1969, м. Комсомольськ-на-Амурі, Хабаровський край, РФ.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Придніпровська ЗОШ I-III ст. Червоногригорівської селищної ради Нікопольського району, Практичний психолог, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (1; 3).           

9. Гузь Наталя Борисівна - 01.04.1965, с. Придніпровське, Нікопольський р-н., Дніпропетровська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Дніпромегабуд", Бухгалтер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.  (1;4)                            

10. Сулима Дмитро Олександрович - 15.06.1974, м.Нікополь, Дніпропетровська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Дніпромегабуд", Комерційний директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (2;2).                    

11. Мінченко Олена Анатоліївна - 25.12.1994 с. Покровське, Нікопольський р-н., Дніпропетровська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Дніпробудресурс", менеджер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (3; 4).           

12. Шупта Іван Володимирович - 07.07.1974 м.Нікополь,Дніпропетровська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, КНП "Нікопольський центр первинної медико-санітарної допомоги" НМР, Лікар-педіатр, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (3;1).         

13. Артеменко Лариса Яківна - 10.04.1962 м. Марганець, Дніпропетровська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, КП "Нікопольська міська лікарня № 4" НМР", Лікар дерматовенеролог, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (6;4)

14. Ноженко Кирило Анатолійович - 19.09.1971 м.Нікополь, Дніпропетровська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Дніпробудресурс", Зам. директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (2;5)                           

15. Васько Дмитро Валерійович - 03.12.1989 м.Нікополь, Дніпропетровська обл.  

 Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Громадська організація "Нікопольська федерація тайського боксу", Президент, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (3;3)     

16. Помазанська Любов Іванівна - 28.12.1961 с. Павлівка, Новопокровського р-ну, Дніпропетровської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ПП Імпульс, Медичний директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (3,2)                             

17. Червякова Ольга Іванівна - 10.12.1955 с. Голоби, Волинської області

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, КП "Нікопольська міська лікарня № 4" НМР", Завідуюча ендокринологічним відділенням, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (5,1)   

18. Крамаренко Любов Іванівна - 27.08.1956 с. Олександрівка, Приазовського району, Запорізької обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Нікопольський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (2,1)        

19. Бондаренко Сергій Володимирович - 20.04.1979 с. Томаківка Нікопольський район, Дніпропетровька обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, КП "Міське паркове господарство" НМР, Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (6;2)

20. Суліз Федір Євгенович - 24.11.1990 м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Ай-темс 09", Головний інженер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (5;3)     

21. Плат Олександр Олександрович - 02.05.1989 м. Магдебург, Німеччина.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Виконавчий комітет Червоногригорівської селищної ради, Головний спеціаліст відділу правового забезпечення, економічного розвитку та інвестицій, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (5 ;2)         

22. Рой Людмила Іванівна - 11.10.1953 с. Горностаївка, Горностаївського р-ну, Херсонської обл.

 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, КП "Нікопольська міська лікарня № 4" НМР", Медичний директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (2;3).

23. Немченко Ігор Вікторович - 03.11.1973 м.Нікополь,Дніпропетровська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Ресурс-Н", Інженер служби автотранспорту, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (6;3)                     

24.Мирний Максим Васильович - 27.03.1974 м.Нікополь, Дніпропетровська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, КЗФКІС "Футбольний клуб "Нікополь", Заступник директора з навчально-виховної роботи, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (2;4). 27.09.2020  

25. Сухарєва Лариса Анатоліївна - 21.03.1972 м.Нікополь, Дніпропетровська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, КЗО "Нікопольський навчально-реабілітаційний центр "Ніка" ДОР", Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (6,1)   

26. Чаплицький Андрій Валерійович  22.03.1968 м.Нікополь, Дніпропетровська обл.  

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (1, 5)          

27. Якимець Алла Василівна -21.07.1983 м.Нікополь, Дніпропетровська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (6;5)      

28. Єрмакова Анастасія Андріївна - 09.12.1988 м.Нікополь, Дніпропетровська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Дніпромегабуд", Економіст бухгалтерськог обліку та аналізу господарської діяльності, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (5;5).

29. Оселедчик Едуард Маркович - 14.10.1969 м.Нікополь, Дніпропетровська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Травматологічне відділення КП "НМЛ №1 НМР", Черговий лікар-ортопед-травматолог, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (5;4).

30. Тимофєєва Ганна Володимирівна - 03.02.1994 м.Нікополь, Дніпропетровська обл. 

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, КЗ НСЗШ №12 I-III ступеню, педагог - організатор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (3;5).                   

31. Антіпов Олександр Володимирович - 13.05.1982 м. Запоріжжя, Запорізька обл

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (4;5).

Со списком кандидатов в горсовет Никополя от партии «Громадська сила» можно ознакомиться ЗДЕСЬ

Рекламные блоки на нашем сайте позволяют нам быть независимым СМИ, а вам – получать оперативную и не проплаченную никем информацию. Просматривая рекламу, вы вносите свой вклад в развитие независимой журналистики Украины

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі