Завантажте мобільний додаток сайту

Стали відомі кандидати на місцевих виборах, які будуть балотуватися до Нікопольської районної ради від політичної партії «Опозиційна платформа – За життя». Про це NikopolNews повідомляє з посиланням на офіційний сайт Центральної Виборчої Комісії України.

Пропонуємо вашій увазі список та основні відомості про кандидатів. Нагадаємо, Нікопольський район тепер включає в себе території Нікопольського і Томаківського районів, а також міста Нікополь, Марганець і Покров. Мешканці всього району, включаючи міста, будуть обирати депутатів до райради — це є нововведенням.

1. Піскунов Василь Миколайович- 17.03.1961, м. Нікополь, Дніпропетровської області            

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Адвокатське бюро Піскунов та партнери, Керуючий адвокатським бюро, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. Перший кандидат                        

2. Приймак Андрій Вікторович - 13.11.1976, м. Нікополь, Дніпропетровської області

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Виконавчий комітет Марганецької міської ради, Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів виконавчого комітету Марганецької міської ради, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (№ ТВО, за яким закріплено – 6, № у територіальному списку – 5).

3. Воробйов Олег Геннадійович - 01.12.1976, м. Біла Церква, Київської області         

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Фізична особа підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (5;2)

4. Струс Світлана Миронівна - 29.09.1974, м. Нікополь, Дніпропетровської області 

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Товариство з обмеженою відповідальністю "Керуюча Компанія "Домком Нікополь", Головний бухгалтер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (4;1)                    

5. Кравченко Наталія Іванівна - 30.03.1972, м. Марганець, Дніпропетровської області

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (1;3)       

6. Карпенко Ігор Анатолійович - 01.02.1965, м. Лисичанськ, Луганської області         

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Нікопольський кранобудівний завод", Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (5;1)        

7. Ткаченко Ян Петрович - 09.08.1972, с. Шолохове, Нікопольського району Дніпропетровської область    

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Фізична особа підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (3;1)     

8. Передрієнко Михайло Вікторович -09.06.1969, м. Марганець, Дніпропетровська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю "Югтранстермінал", Заступник директора, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (2;1)     

9. Доценко Ганна Віталіївна - 19.01.1971, м. Нікополь, Дніпропетровської області   

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Комунальний заклад "Дитяча школа мистецтв Покровської міської ради Дніпропетровської області", Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (3;7)   

10. Дідковська Олена Анатоліївна - 16.11.1971, м. Запоріжжя, Запорізька область   

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, Фізична особа підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (6;2)     

11. Бакурідзе Тимур Русланович - 24.02.1992, м. Дніпропетровськ, Дніпропетровської області

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю. "Сімейна клініка "МЕДЕКСПЕРТ+", Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (2;2)      

12. Гаврюшенко Сергій Віталійович - 24.10.1993, с.Шолохове, Нікопольський район, Дніпропетровська область   

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, ФОП Будівельний маркет "Райдуга", Менеджер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (3;2)                        

13. Плескун Сергій Миколайович - 07.09.1969, с. Степне, Нижньосірогоський район, Херсонська область  

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Фізична особа підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (4;2)     

14. Гіль Людмила Володимирівна - 25.08.1956, с.Червоногригорівка, Нікопольський район, Дніпропетровська область              

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, Житлова будівельна компанія домового управління №1, Голова правління, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (2;4)      

15. Міненко Валентина Олександрівна - 17.04.1961 с. Коритне, Балтський район, Одеська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Покровське міське комунальне підприємство "Житлокомсервіс", Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (3;4)                           

16. Леперда Володимир Юрійович- 07.12.1965, смт. Томаківка Дніпропетровської області

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Приватне сільськогосподарське підприємство "Агрофірма "Перше Травня", Заступник директора, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (1;1) 

17. Маслюк Руслан Григорович - 15.11.1967, м. Дергачі Харківської області 

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Пенсіонер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.      (4;4)    

18. Левинський Олександр Валерійович - 15.06.1971, м. Дніпропетровськ, Дніпропетровської області        

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (5;4)                 

19. Середа Ольга Володимирівна - 26.02.1958, с. Ново-Олександрівка, Братський район, Миколаївська область

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Покровська міська рада, Референт міського голови по зв’язках з громадськістю, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (3;5) 

20. Тарасенко Надія Євгенівна - 20.02.1973, м. Орджонікідзе, Дніпропетровської області

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Комунальний заклад "Дитяча музична школа Покровської міської ради, Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (5;3)                     

21. Захаров Євген Юрійович - 24.12.1983, м. Нікополь, Дніпропетровської області  

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (4;3)           

22. Лобурєв Олексій Олександрович - 11.09.1984, смт. ТомаківкаДніпропетровської області

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Приватне сільськогосподарське підприємство "Агрофірма "Перше Травня", Головний інженер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (1;2)                 

23. Казмерчук Руслан Вікторович - 17.02.1988, м. Орджонікідзе, Дніпропетровської області

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Фізична особа підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (3;3)     

24. Волошина Тетяна Павлівна - 21.08.1966, с. Ленінське Апостолівський район, Дніпропетровська область            

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа №9 Покровської міської ради Дніпропетровської області", Вчитель, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (4;5)

25. Дядюра Олена Олександрівна - 08.06.1967, м. Марганець, Дніпропетровської області 

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Позашкільний навчальний заклад "Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа "Гірник" спортивного клубу " Гірник" профкому первинна організація профспілки металургів і гірників України на публічному акціонерному товаристві "Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат", Заступник директора з навчально-тренувальної роботи, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (2;5)

26. Боровик Ярослав Геннадійович - 22.09.1994, м. Марганець, Дніпропетровська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю виробнича комерційна фірма "Агро-хліб", Юристконсульт, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (2;3)   

27. Бушуєва Лілія Борисівна - 01.03.1981, м. Нікополь, Дніпропетровської області  

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, Фізична особа підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (5;5)                 

28. Косюк Олексій Леонідович - 11.12.1986, м. Нікополь, Дніпропетровської області

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Комунальне некомерційне підприємство "Нікопольський центр первинної медико-санітарної допомоги №8 Нікопольської міської ради, Лікар загальної практики сімейної медицини, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (5;6)           

29. Омельченко Марина Ігорівна - 03.03.1986, м. Марганець, Дніпропетровської області

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Марганецький міський суд Дніпропетровської області, Заступник керівника апарату суду, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (2;6)                     

30. Камликова Вікторія Миколаївна - 19.12.1965, м. Нікополь, Дніпропетровської області

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (6;4)                      

31. Проценко Петро Анатолійович - 11.03.1963, м. Орджонікідзе, Дніпропетровська область

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Прийомна сім’я, Батько-вихователь, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (4;6) 

32. Одінцов Олександр Олександрович - 29.05.1984, м. Орджонікідзе, Дніпропетровської області

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (3;6) 

33. Ібрагімов Борис Володимирович - 22.03.1968, м. Марганець, Дніпропетровської області

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (2;7)       

34. Ткаченко Олена Вадимівна - 14.10.1985, с. Серебряний Бор, місто Нерюнгрі, Саха-Якутія, РФ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Товариство з обмеженою відповідальністю"ОСКАР", Шліфувальник, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (1;7)

35. Приладишева Юлія Геннадіївна - 04.06.1990, м. Нікополь, Дніпропетровської області

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (1;5)       

36. Каменєв Микола Васильович - 06.06.1946, с. Добра Надія, Томаківський район Дніпропетровська область      

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Спортивний клуб "Гірняк", Викладач настільного тенісу, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (1;6)        

37. Забула Максим Валентинович - 27.11.1974, м. Орджонікідзе, Дніпропетровської області

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ФОП Рудик Володимир Михайлович, Менеджер збуту, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (6;1)        

38. Сушко Кирило Сергійович - 28.12.1984, м. Нікополь, Дніпропетровської області

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю "Нова Інтеграція", Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (1;4)                           

39. Оріховська Світлана Миколаївна - 28.02.1964, м. Нікополь, Дніпропетровської області

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (4;7) 

40. Бєлогурова Ольга Анатоліївна - 02.08.1993, м. Нікополь, Дніпропетровської області

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Виконавчий комітет Нікопольської міської ради, Адміністратор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (6;6)        

41. Рудик Володимир Михайлович - 20.08.1976, м.Стрий Львівської області

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Адвокатське бюро "Архіпова", Помічник адвоката, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (6;3) 

Список кандидатов в депутаты Никопольского горсовета от партии «Оппозиционная платформа — За жизнь» — ЗДЕСЬ

Рекламные блоки на нашем сайте позволяют нам быть независимым СМИ, а вам – получать оперативную и не проплаченную никем информацию. Просматривая рекламу, вы вносите свой вклад в развитие независимой журналистики Украины

В Никополе среди бела дня на улице произошло ограбление. Об этом NikopolNews сообщает, ссылаясь на очевидца преступления – Анатолия Малого. Анатолий – житель Марганца. Свидетелем происшествия он стал, проезжая по улице Героев Чернобыля в маршрутке «Марганец-Никополь».
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі