Завантажте мобільний додаток сайту

Стали відомі кандидати на місцевих виборах, які будуть балотуватися до Нікопольської районної ради від політичної партії «Пропозиція». Про це NikopolNews повідомляє з посиланням на офіційний сайт Центральної Виборчої Комісії України.

Пропонуємо вашій увазі список та основні відомості про кандидатів. Нагадаємо, Нікопольський район тепер включає в себе території Нікопольського і Томаківського районів, а також міста Нікополь, Марганець і Покров. Мешканці всього району, включаючи міста, будуть обирати депутатів до райради — це є нововведенням.

1.Бичков Дмитро Олександрович - 08.10.1983, м. Нікополь, Дніпропетровської області

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (Перший кандидат)                                     

2. Кобиляцький Богдан Вікторович - 07.01.1984, м. Нікополь, Дніпропетровської області    

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.  (№ ТВО, за яким закріплен – 4, № у територіальному списку – 3)                    

3. Александров Анатолій Іванович - 29.05.1955, м. Марганець Дніпропетровської області

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПРОПОЗИЦІЯ", Фізична особа підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (3;2)                        

4. Пучина Яна Іванівна - 01.06.1993, с. Новоіванівка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (6,1)       

5. Мулик Марина Анатоліївна 03.08.1978, м. Марганець Дніпропетровської області              

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Марганецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням англійської мови, Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (2;2)                   

6. Мороз Сергій Володимирович - 23.04.1979, м. Нікополь, Дніпропетровської області

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Комунальне підприємство "Центр соціальної торгівлі" Нікопольської міської ради, Технік з обліку, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (5;6)

7. Шило Олег Ігорович - 30.03.1980 м. Нікополь, Дніпропетровської області

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Комунальне підприємство "Ритуальна служба" Нікопольської міської ради, Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (5;2)                     

8. Нагнибіда Наталя Олександрівна - 28.10.1978, м. Одесса, Одеської області

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Фізична особа - підприємець Нагнибіда Н.О., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (6, 3)

9. Єгошина Яна Олександрівна - 11.02.1984, м. Нікополь, Дніпропетровської області

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, Фізична особа - підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (6;5)     

10. Череп Лариса Вікторівна - 24.12.1977, м. Нікополь, Дніпропетровської області  

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Фізична особа - підприємець Череп Л.В., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (5;1)

11. Колесников Юрій Сергійович - 08.09.1993, м. Нікополь, Дніпропетровської області        

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Регіональна філія Придніпровської залізниці, Нікопольська дистанція електропостачання, Машиніст автомотриси, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (6;6)                          

12. Мунтян Віталій Григорович - 30.06.1978, м. Нікополь, Дніпропетровської області

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (4;7)       

13. Косовський Олександр Степанович - 01.03.1961, с.Вищетарасівка Томаківського району Дніпропетровської області

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (1;3) 

14. Каращук Олена Миколаївна - 08.01.1962, м. Нікополь, Дніпропетровської області

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Фізична особа - підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (5;3)                      

15. Братова Наталя Аркадіївна - 24.06.1972, м. Нікополь, Дніпропетровської області

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Фізична особа - підприємець Братова Н.А., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.  (4;4)                     

16. Шевгеніна Марія Олександрівна - 10.05.1982, м. Нікополь, Дніпропетровської області

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (4;6)       

17. Марчук Неля Павлівна - 12.08.1969, с. Чкалове Нікопольського району Дніпропетровської області        

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Пенсiонер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (6;7)    

18. Соколова Ганна Миколаївна - 25.07.1978, м. Нікополь, Дніпропетровської області

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Публічне акціонерне товариство "Акцент Банк", Керівник відділення, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (5;5)           

19. Попок Віталій Юрійович - 29.09.1984, с.Павлопілля Нікопольського району Дніпропетровської області

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Покровська сільська дитячо-юнацька спортивна школа, Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (4;2)                           

20. Чередниченко Євгеній Петрович - 20.01.1984, м. Нікополь, Дніпропетровської області

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа - підприємець Чередниченко Є.П., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (5;4) 

21. Корчак Дмитро Володимирович - 25.08.1978, м. Нікополь, Дніпропетровської області

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Приватне підприємство "Югтехноексперт", Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (6;4)        

22. Демидченко Олександр Павлович - 19.01.1974, с. Алискерово Білібінського району Магаданської області, РФ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа - підприємець Демидченко О.П., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (6;2)      

23. Часнок Сергій Анатолійович - 30.05.1969, с. Малокалинівка, Солонянського району

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Фізична особа – підприємець Часнок С.А., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (3;1)        

24. Сідільова Ганна Миколаївна- 28.12.1979, м. Нікополь, Дніпропетровської області

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Фізична особа - підприємець Сідільова Г.М., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (4;1)     

25. Могуренко Олена Ігорівна - 21.12.1989, м. Орджонікідзе, Дніпропетровської області

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (3;3)       

26. Сєрікова Марина Дмитрівна - 27.05.1981, х. Чіганаки, Волгоградська область, РФ

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, Фізична особа підприємець Міць Л.О., Адміністратор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (3;4)                           

27. Галко Олена Федорівна - 23.07.1974, м. Марганець, Дніпропетровської області

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Марганецької міської ради Дніпропетровської області, Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (2; 5)         

28. Орленко Юлія Вікторівна - 04.11.1978, м. Марганець Дніпропетровської області

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Марганецький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Завідувач відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання/денного перебування, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (2;7)   

29. Студенікін Вадим Геннадійович - 23.12.1964, с. Кленівка Амвросіївського району Донецької області.   

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Виконавчий комітет Червоногригорівської селищної ради, Головний спеціаліст з питань цивільного захисту населення та надзвичайних ситуацій, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (1;2)                 

30. Трубчанінов Олександр Іванович - 24.08.1954, м. Орджонікідзе Дніпропетровської області

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПРОПОЗИЦІЯ", Пенсіонер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (3;5) 

31. Зінченко Сергій Іванович - 02.01.1978, м. Марганець Дніпропетровської області

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПРОПОЗИЦІЯ", 33 державна пожежно-рятувальна частина Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Дніпропетровській області, Начальник, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (2;1)           

32. Мухін Олександр Віталійович - 23.05.1975, м. Марганець Дніпропетровської області

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Відділ з питань місцевого самоврядування, внутрішньої політики та інформаційного забезпечення Марганецької міської ради, Завідувач відділу, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (2;3) 

33. Карпенко Кирило Віталійович - 04.08.1992, м. Марганець Дніпропетровської області

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПРОПОЗИЦІЯ", Приватне підприємство ""Центр оптики", лікар-оптометрист, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (2;4)             

34. Ярошенко Тетяна Сергіївна - 30.10.1980, С. Першотравневе Нікопольського району Дніпроперовської області

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, Комунальний заклад "Першотравнева загальноосвітня школа", Технічний працівник, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (1;7)   

35. Ваданова Тетяна Вікторівна - 10.10.1989, м. Марганець, Дніпропетровської області

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПРОПОЗИЦІЯ", Марганецький відділ управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Дніпропетровській області, Завідувач сектору медичних та соціальних послуг, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (2;9)             

36. Каніщева Інна Василівна - 13.02.1972, с. Скала Погребищенського району Вінницькій області

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Нікопольський професійний ліцей, Викладач, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (1;1)     

37. Присташ Юлія Адамівна - 26.05.1965, с-ще Томаківка Дніпропетровської області.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Виконавчий комітет Мирівської сільської ради Нікопольского району, Начальник відділу освіти, молоді та спорту, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (1;4)   

38. Боришпол Данило Сергійович - 20.02.1997, м. Марганець, Дніпропетровської області

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПРОПОЗИЦІЯ", Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (2;8)      

39. Сидоров Олексій Валерійович- 29.08.1992, м. Нікополь, Дніпропетровської області

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю "ТД Ліга Ресурс", Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (4;5)                           

40. Садовенко Юрій Юрійович, м. Марганець Дніпропетровської області

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю науково-виробниче підприємство "Техагросервіс", Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (2;6)                          

41. Похиленко Ольга Василівна - 25.01.1973, с. Кірове Томаківського району Дніпропетровської області               

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Комунальне підприємство "Томаківське комунально-господарське підприємство" Томаківської селищної ради, Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (1,5)

42. Путря Микола Миколайович - 18.12.1957 с. Томаківка Дніпропетровської області

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фермерське господарство "Путря М.М.", Голова, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (1,6)

Список кандидатов от партии «Пропозиция в Никопольский городской совет — ЗДЕСЬ

Рекламные блоки на нашем сайте позволяют нам быть независимым СМИ, а вам – получать оперативную и не проплаченную никем информацию. Просматривая рекламу, вы вносите свой вклад в развитие независимой журналистики Украины

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі