Завантажте мобільний додаток сайту

Стали відомі кандидати на місцевих виборах, які будуть балотуватися до Нікопольської районної ради від політичної партії «Слуга Народу». Про це NikopolNews повідомляє з посиланням на офіційний сайт Центральної Виборчої Комісії України.

Пропонуємо вашій увазі список та основні відомості про кандидатів. Нагадаємо, Нікопольський район тепер включає в себе території Нікопольського і Томаківського районів, а також міста Нікополь, Марганець і Покров. Мешканці всього району, включаючи міста, будуть обирати депутатів до райради — це є нововведенням.

1.Палош Андрій Андрійович - 05.09.1974, с.Шаланки, Виноградівський район, Закарпатської області

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НІКОПОЛЬСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" НІКОПОЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ", Головний лікар, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (Перший кандидат)      

2. Курилович Анастасія Юріївна - 06.11.1991, м. Нікополь Дніпропетровської області

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Контракт-мир", В.о. директора, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (№ ТВО, за яким закріплено – 5, № у територіальному списку 3)

3. Хнюкало Оксана Іванівна - 07.02.1976, с. Покровське. Нікопольського р-ну Дніпропетровської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Фізична особа-підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (4;1)       

4. Таран Євген Миколайович - 22.12.1985, м. Нікополь Дніпропетровської області

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Виконавчий апарат Нікопольської районної ради Дніпропетровьскої області, Начальник юридичного відділу, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (6;3)          

5. Фініковський Сергій Вікторович - 27.10.1965, с. Менжинське, Нікопольського району, Дніпропетровської області

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (4;4)       

6. Гайдук Оксана Григорівна - 11.06.1980, м. Нікополь Дніпропетровської області

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Приватний підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (5;4)       

7. Загной Андрій Олександрович - 12.03.1981, м. Нікополь Дніпропетровської області

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Максіпром Груп", Начальник департаменту, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (6;1)

8. Черепанов Микита Сергійович - 18.12.1992, м. Нікополь Дніпропетровської області

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ПрАТ "Сентравіс Продакшн Юкрейн", Контроль якості. Ремонт обладнення, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (5;1)           

9. Жернакова Наталія Іванівна, м. Нікополь Дніпропетровської області

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Громадська організація "Січеслава", Волонтер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (6;2)          

10. Лалов Сергій Вікторович - 19.11.1984, смт Червоногригорывка Ныкопольського району Дніпропетровської області

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, виконавчий комітет Червоногригорівської селищної ради, Заступник селищного голови, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (1;5)                             

11. Мухін Віталій Олегович - 19.12.1986, м. Нікополь Дніпропетровської області

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Незалежна професійна діяльність, Адвокат, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (1;6)                     

12. Фельдман Олег Олександрович - 03.09.1985, м. Нікополь Дніпропетровської області.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "НВО Трубосталь", Начальник відділу із звязків з пресою і громадськістю, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (6;5)           

13. Кучеровець Юлія Петрівна 20.04.1981, с.Придніпровське, Нікопольський ройон Дніпропетровської області

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Народний депутат 35го округу Дениса Германа, Помічник-консультант народного депутата, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (6; 4)     

14. Таран Олена Віталіївна - 10.01.1989, м. Нікополь Дніпропетровської області

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Управління адміністративних послуг та дозвільних процедур, Адміністратор відділу "Центр надання адміністративних послуг м.Нікополя", судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (5;2)       

15. Степаненко Віталій Вікторович - 10.06.1987, с. Олексіївка Нікопольського району Дніпропетровської області

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Нікопольський моторвагонне депо, Майстер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.(4;3)     

16. Науменко Дмитро Сергійович - 27.01.1989, м. Петропавловськ-Камчатський-50, РФ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ООО "Апріорі Веб Консалт", Приватний підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (3;1)  27.09.2020         

17. Петров Владислав Володимирович - 17.01.1992, м. Нікополь Дніпропетровської області

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.  (4;2)                      

18. Ковпашко Анна Олексіївна - 08.05.1983, с. Першотравневе Нікопольський район Дніпропетровська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, КЗ "Першотравневський ЗДО я/с "Веселка" Першотравневської с/р, Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (1;7)           

19. Некрита Ніна Василівна - 12.08.1968, с.Кривчунка Засківський район Черкаська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Чистопілля", Бригадир тракторної бригади, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.  (1;10)   

20. СтолярМикола Олегович - 03.12.1981, м. Нікополь Дніпропетровської області

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Управління "Держадитслужби", Провідний інспектор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (1;9)        

21. Кабанов Іван Миколайович - 03.10.1959, с.Лошкарівка Нікопольського району Дніпропетровської області

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Сільське господарство, Орендатор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (1;8) 

22. Шорохова Катерина Ивановна - 27.09.1969, м. Нікополь Дніпропетровської області

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Пенсіонер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (4;5)

23. Тимофєєв Артур Вікторович - 17.08.1975, м. Нікополь Дніпропетровської області

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Приватний підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.            (5;5)     

24. Чумак Олена Миколаївна - 23.06.1988, с. Покровське Нікопольського району Дніпропетровської області

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Покровська сільська рада, Спеціаліст -землевпорядник, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (4;7)        

25. Могір Іван Іванович - 04.02.1970, с. Олексіївка Нікопольського району Дніпропетровської області

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, БМЕС-10, Начальник управління, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (4;6) 

26. Ляшенко Ігор Вікторович - 07.12.1972, м. Кривий Ріг Дніпропетровської області.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, АТ "НЗФ", Економіст відділа постачання, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (6;6)     

27. Камінска-Смолянець Юлія Сергіївна - 25.12.1979, м. Орджонікідзе, Дніпропетровської області

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (3;2)

28. Пацкан Олександр Васильович - 08.01.1974, с.Улянівка Нікопольського району Дніпропетровської області

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (3;3) 

29. Сідашова Тетяна Вікторівна - 10.03.1974, м. Орджонікідзе Дніпропетровської області

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Виконавчий комітет Покровської міської ради, Головний спеціаліст відділу економіки, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (3;4)

30. Кухтіна Людмила Олександрівна - 23.04.1959, с. Шост’є, Касімовського району, Рязанської області, РФ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ОСББ, Голова, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (3;5)                          

31. Натиканий Віталій Вікторович - 06.04.1979, с. Шолохове, Нікопольського району, Дніпропетровська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, КЗ "Шолохівська СЗШ", Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (3;6)

32. Грищенко Ігор Віталійович - 19.08.1947, Смт ТомаківкаТомаківського району, Дніпропетровської області

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Комунальне підприємство "Томаківська центральна районна лікарня" Томаківської селищної ради, Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (1;3)   

33. Ждан Ірина Петрівна - 30.04.1968, с. СеменівкаТомаківського району, Дніпропетровської області

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Відділ освіти, молоді та спорту Виконавчого комітету Томаківської селищної ради, Головний економіст, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (1;2)   

34. Степанов Олександр Олександрович - 28.07.1990, смтТомаківкаТомаківського району Дніпропетровської області

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, судимість відсу тня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (1;1)     

35. Скорук Наталія Анатоліївна - 03.10.1975, м. Синельникове, Дніпропетровської області.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Комунальний позашкільний мистецький навчальний заклад "Томаківська дитяча музична школа", Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (1;4)

36. Кващук Лідія Анатоліївна -16.07.1984, м. місто Лисичанськ Луганської області   

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Юридичний фінансовий центр", Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (2;1)      

37. Долгий Сергій Анатолійович - 05.10.1987, м. Марганець Дніпропетровської області

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Томаківський ВП сектор кримінальної поліції, оперуповноважений, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (2;2)     

38. Шубалий Павло Вікторович - 26.07.1986, м. Марганець Дніпропетровської області

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.  (2;3)

39. Нестеренко Олексій Володимирович - 29.10.1968, м. Марганець Дніпропетровської області

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Кам’янський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Заступник директора, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (2;4) 

40. Сіліна Тетяна Анатоліївна -10.12.1979, м. Нікополь Дніпропетровської області

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, ТОВ "Управляюча компанія "Альфа"", Бухгалтер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (2;5)

41. Яровий Валентин Олександрович 05.02.1983, м. Марганець Дніпропетровської області

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТК "Експрес Логістик", Контролер авто-мото транспортних засобів, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (2;6)           

42. Лощініна Василиса Святославівна - 18.07.1983, м. Марганець Дніпропетровської області

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "АРК", Інженер-технолог, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. (2;7).

 Список кандидатов от партии «Слуга народа» в Никопольский городской совет — ЗДЕСЬ

Рекламные блоки на нашем сайте позволяют нам быть независимым СМИ, а вам – получать оперативную и не проплаченную никем информацию. Просматривая рекламу, вы вносите свой вклад в развитие независимой журналистики Украины

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі