Завантажте мобільний додаток сайту

Стало відомо, до яких виборчих округів відносяться новообрані депутати Нікопольської міської ради. Про це Nikopolnews повідомляє з посиланням на заступника міського голови Нікополя Євгена Турова.

Список по округам виглядає наступним чином:

Політична партія “За майбутнє”
1. Алейников Леонід Максимович (Округ №2)
2. Базилюк Іван Іванович (Округ №2)
3. Горяна Валентина Вікторівна (Округ №3)
4. Заграй Олександр Іванович (Округ №4)
5. Кисельов Валерій Петрович (Округ №5)
6. Куцін Володимир Семенович (Перший номер)
7. Обиденна Тетяна Славівна (Округ №1)
8. Саюк Олександр Іванович (Округ №3)

Політична партія “Слуга народу”
1. Дерев’янко Юрій Віталійович (Округ №5)
2. Долідзе Аліна Олександрівна (Округ №1)
3. Олійник Руслан Юрійович (Перший номер)
4. Сиротенко Алла Леонідівна (Округ №3)
5. Скакун Руслан Олександрович (Округ №4)
6. Соломаха Олена Анатоліївна (Округ №1)
7. Таран Євген Миколайович (Округ №2)
8. Фельдман Олег Олександрович (Округ №3)

Політична партія “Опозиційна платформа - за життя”
1. Донець Михайло Сергійович (Перший номер)
2. Донець Сергій Михайлович (Округ №1)
3. Івріна Олена Львівна (Округ №5)
4. Рибаков Олександр Михайлович (Округ №4)
5. Рудик Володимир Михайлович (Округ №5)
6. Шулім Валентина Григорівна (Округ №1)

Політична партія “Європейська солідарність”
1. Гришин Олександр Анатолійович (Округ №5)
2. Доброродній Анатолій Федорович (Округ №3)
3. Савченко Олексій Володимирович (Перший номер)
4. Соколенко Катерина Володимирівна (Округ №2)

Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
1. Бовкун Євген Іванович (Округ №2)
2. Журавльов Віталій Юрійович (Перший номер)
3. Сотула Олександра Федорівна (Округ №3)

Партія “Громадська сила”
1. Мацко Юрій Юрійович (Округ №5)
2. Колесник Вадим Геннадійович (Перший номер)
3. Целуйко Анна Валентинівна (Округ №3)

Політична партія “Блок Вілкула “Українська перспектива”
1. Марченко Сергій Олександрович (Округ №1)
2. Харченко Ірина Володимирівна (Округ №5)
3. Шипко Андрій Федорович (Перший номер)

Політична партія “Пропозиція”
1. Гришин Денис Олександрович (Округ №4)
2. Полякова Олена Євгенівна (Округ №4)
3. Сідільова Ганна Миколаївна (Перший номер)

Автор: Администратор

Національна служба новин - Новини України