Завантажте мобільний додаток сайту

До управління соціальної політики Нікопольської міської ради звертаються мешканці міста з питанням, чому затримують соціальні виплати. Про це NikopolNews дізнався з повідомлення прес-служби НМР.

Згідно інформації, отриманої NikopolNews , соціальні допомоги на дітей, малозабезпеченим сім’ям, дітям з інвалідністю, особам з інвалідністю з дитинства тощо, виплачуютьcя щомісячно. Сьогодні уже 15 січня, а гроші на рахунки не надійшли. Це стосується і виплати житлових субсидій та пільг в грошовій готівковій формі.

В управлінні соціальної політики надали таке пояснення ситуації:

«Як правило, гроші на виплату допомог, субсидії та пільг надходять у першій половині місяця, але на початку нового бюджетного року можливі затримки.

Нагадуємо, що державна соціальна допомога виплачується протягом місяця, за який вона нарахована.

Фінансування виплати державної допомоги здійснюється за рахунок бюджетної програми з державного бюджету і виплата допомоги                        не проводиться у визначене число місяця, а здійснюється управлінням соціальної політики лише після надходження коштів на зазначені цілі.

Після надходження фінансування з державного бюджету кошти на виплату всіх державних допомог за січень 2020 року та субсидії і пільг за грудень 2019 року буде перераховано до банківських установ та поштових відділень.

Фінансування субсидії та пільг у грошовій безготівковій формі за грудень 2019 року буде проведено Мінсоцполітики після обробки  АТ «Ощадбанк» всієї необхідної інформації наприкінці січня 2020 року».

Раніше ми повідомляли, яким категоріям пенсіонерів підвищили пенсії з 1 січня

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі