Завантажте мобільний додаток сайту

В Україні в цьому році ще раз зростуть тарифи на розподіл газу. Відповідне рішення схвалила  НКРЕКП. Про це NikopolNews стало відомо з повідомлення на сайті Ліга.Закон, який посилається на ГазПравду.

Згідно отриманої NikopolNews інформації, з 1 січня 2020 року тарифи зросли на понад 46%, а з 1 липня планується підвищення ще на 20%. Нововведення стосуються 44 регіональних газорозподільних компаній.

Найменші тарифи - 0,28 гривні за кубометр - встановили для АТ «Київгаз».

Найбільші ж - 2,73 гривні за кубометр - для ТОВ «Спектргаз».

Як можна побачити на схемі тариф для Дніпропетровськоблгазу, який обслуговує Нікополь і регіон, до подорожчання складав 0,58 грн за один кубічний метр палива. Зараз ціна 1,04 гривні, а після липневого підвищення вона складе 1,25 гривень. 

Увага! Тарифи вказані без ПДВ. ПДВ складає 20%. 

Крім того, облгазами та газзбутами анонсовано, що з 1 січня 2020 року вартість розподілу газу виставлятимуть в окремій платіжці.

Для розрахунку щомісячної плати за розподіл газу за основу береться обсяг споживання газу протягом року. Сума кубів газу, спожитого за рік, множиться на тариф на розподіл. Результат ділиться на 12 рівних платежів, які сплачуються щомісячно протягом року.

Раніше ми повідомляли про те, що в Нікополі подорожчає вода

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України