Завантажте мобільний додаток сайту

У Нікополі пенсіонерам виділять фінансову допомогу з міського бюджету на збільшення договірної потужності електричних мереж. Але не всім. Про це NikopolNews дізнався з повідомлення прес-служби Нікопольської міської ради.

Згідно інформації, отриманої NikopolNews , відповідне рішення ухвалили нікопольські депутати під час останньої сесії 31 січня.

З проблемою необхідності збільшення потужності і браком коштів на це звернулися декілька мешканців Нікополя, які прийшли на прийом до мера в понеділок 3 лютого.

Андрій Фісак повідомив громадянам, що, згідно рішення сесії, допомога буде надана непрацюючим пенсіонерам, у яких середньомісячний дохід не перевищує 2000 грн.

Також в ході прийому міського голови розглядали питання ремонту багатоповерхових будинків.

Повідомляється, що у Нікополі 749 приватних багатоповерхівок, і в кожному з них достатньо проблемних питань. Вирішити ці питання лише за рахунок бюджетних коштів є незаконним, однак вже третій рік у нашому місті працює комплексна Програма сприяння ефективному розвитку багатоквартирних будинків. Програма дає можливість співвласникам будинків отримати певний відсоток фінансування із бюджету на виконання необхідних робіт, решту мають зібрати та проспівфінансувати самі співвласники будинків. Аби процедура виділення коштів проходила прозоро, керівник міста дав доручення розмістити на офіційному сайті Нікопольської міської ради перелік будинків, які звертались за отриманням допомоги за Програмою.

Зазначається, що будинкам, які не додали необхідні за Програмою документи із заявою, буде відмовлено.

Ще одне звернення до мера стосувалось присутності громадян на засіданні адміністративної комісії під час розгляду протоколів, складених працівниками КП «Муніципальна варта». Це питання було вирішено позитивно. Андрій Петрович зазначив, що перешкод для участі громадян у даних засіданнях немає.

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України