Завантажте мобільний додаток сайту

Як повідомляв раніше NikopolNews , у Нікополі певним категоріям населення нададуть з міського бюджету фінансову допомогу на збільшення дозволеної потужності користування електричною енергією для житлових  приміщень.

Про те, як отримати допомогу, хто має на неї право та скільки кіловат допоможе придбати місто, NikopolNews дізнався  повідомлення прес-служби Нікопольської міської ради.

В повідомленні відзначається, що сесією Нікопольської міської ради для надання фінансової підтримки громадянам міста прийнято рішення від 31.01.2020 року № 86-58/VII «Про надання одноразової матеріальної допомоги на оплату вартості збільшення дозволеної потужності користування електричною енергією для житлових приміщень мешканцям міста Нікополя», яким визначено порядок та умови надання цієї допомоги з місцевого бюджету.

Допомога буде виплачуватись у грошовій формі громадянам, відповідно до заходів Програми «ТУРБОТА» на 2019 – 2021 роки, у межах коштів, передбачених на зазначені цілі в місцевому бюджеті на відповідний рік.

Які умови надання допомоги?

Допомога буде надаватись непрацюючим пенсіонерам, які зареєстровані в житловому приміщенні і середньомісячний сукупний дохід на одну особу   не перевищує 2000,0 грн. з числа осіб, яким в житлових приміщеннях встановлено електроопалення в установленому порядку та які потребують збільшення дозволеної потужності користування електричною енергією.

Який порядок надання допомоги?

Для визначення права на допомогу з оплати вартості збільшення дозволеної потужності користування електричною енергією для житлових приміщень,громадяни подають заяву до управління соціальної політики (вул. Отаманська буд. 2, каб. 8 ) та повний пакет документів, який складається з оригіналів та копій наступних документів:

1) паспорт (оригінал та копія);

2) довідка про присвоєння ідентифікаційного номера платника податків (оригінал та копія);

3) довідка з місця проживання про склад зареєстрованих осіб;

4) довідки про доходи всіх зареєстрованих в житловому приміщенні осіб за шість місяців перед зверненням за допомогою;

5) оригінал та копія трудової книжки;

6) довідка з енергопостачальної організації про наявну потужність та про необхідність збільшення дозволеної потужності користування електричною енергією для житлового приміщення, в якій зазначається вартість ставки за нестандартне приєднання потужності та ставки за лінійну частину приєднання для квартир і вартість ставки за стандартне приєднання для приватних будинків.

В якому розмірі надається допомога?

Допомога надається в розмірі вартості різниці між дозволеною потужністю та граничною потужністю житлового приміщення.

Гранична потужність складає:

  • для 2-кімнатних квартир - до 4,0 кВт.;
  • для 3- кімнатних квартир - до 4,5 кВт.;
  • для 4- кімнатних квартир - до 5,0 кВт.;
  • для приватного сектору  - до 5,0 кВт.

Вартість 1 кВт для квартири становить - 1815,6 грн.

Вартість 1 кВт для приватного будинку – 1240,80 грн.

Який порядок виплати допомоги?

Після затвердження виконавчим комітетом Нікопольської міської ради списку громадян, підготовленого управлінням соціальної політики, в якому зазначені суми допомоги, проводиться  її виплата.  Кошти перераховуються на особові банківські рахунки осіб, зазначених в списку або на поштове відділення (за винятком).

Коли Допомога не надається?

Допомога не надається у разі не надання усіх документів, зазначених вище, через перевищення доходів.

Детальну інформацію та консультації з питання надання одноразової матеріальної допомоги на оплату вартості збільшення дозволеної потужності користування електричною енергією для житлових приміщень мешканцям міста Нікополя можна отримати за адресою: м. Нікополь, вул. Отаманська, буд. 2, каб. 8.

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України