Завантажте мобільний додаток сайту

Дистанційно регулювати освітлення житла та при цьому сплачувати менше за електроенергію можуть мешканці Нікополя та інших населених пунктів Дніпропетровщини, встановивши розумні LED-лампи YASNO Smart.   Про це NikopolNews дізнався з повідомлення прес-служби компанії YASNO.

Згідно інформації, отриманої NikopolNews , після синхронізації розумних ламп з безкоштовним мобільним додатком Yeelight можна налаштувати їх вмикання та вимикання у потрібний час, а також керувати температурою освітлення. Наприклад, холодні відтінки сприятимуть концентрації уваги, а теплі, навпаки, дозволять розслабитися та створити затишну атмосферу в оселі. Користувачі YASNO Smart можуть зі свого смартфону обирати один з 16 млн кольорів ламп та навіть підлаштовувати інтенсивність світла під звучання музики.

Крім зручного онлайн-керування, розумне світло споживає на 80% менше електроенергії, ніж звичайні лампи розжарювання, та слугує до 11 років без заміни.    

Обрати LED-лампи та отримати онлайн-консультацію з енергоефективності жителі області можуть на сайті електропостачальника YASNO у Дніпропетровській області.  

«Ми поєднуємо енергоефективні рішення та цифрові технології, щоб кожен клієнт міг у зручний спосіб зменшити суму в платіжці. Лампи YASNO Smart – це вигідна сімейна інвестиція, а керування ними стане захоплюючою справою для всіх членів родини», - сказав директор YASNO у Дніпропетровській області Юрій Федько.

Щоб економія була ще суттєвішою, окрім енергозберігаючих ламп, постачальник радить встановити двозонний лічильник з набору Розумний Watt та дотримуватись ефективного використання енергії. При комплексному підході це дозволить зменшити витрати на електроенергію до 50%.     

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України