Завантажте мобільний додаток сайту

В ДТЕК розповіли, що робити, якщо прийшло попередження про вимкнення електроенергії. Про це NikopolNews повідомляє з посиланням на прес-службу компанії.

В ДТЕК нагадали, що сплачувати за електроенергію мешканцям Дніпропетровщини необхідно щомісяця до 20 числа. Згідно із законодавством у разі заборгованості на поштову адресу споживача надійде попередження не пізніше, ніж за 10 днів до запланованої дати відключення. Піклуючись про комфорт клієнтів, електропостачальник YASNO радить, що робити у такій ситуації та як її уникнути.

Перше, що має зробити клієнт – звернути увагу, за який період вказана заборгованість у попередженні та від кого воно надійшло:

  • якщо несплаченою залишилася електроенергія, спожита до 31 грудня 2018 року, необхідно розрахуватися з попереднім постачальником, який зараз виконую функцію оператора системи розподілу (ОСР);
  • у випадку заборгованості за  електроенергію, спожиту після 1 січня 2019 року, оплату потрібно внести електропостачальнику YASNO («Дніпровські енергетичні послуги»).          

Сума заборгованості, реквізити отримувача коштів та строк оплати зазначені у попередженні. Для подальшого безперебійного електропостачання клієнту важливо погасити заборгованість до запланованої дати відключення. Після зарахування коштів на рахунок постачальника заявка на відключення буде відхилена.

Постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO створив умови, щоб кожен клієнт міг у зручний спосіб своєчасно розрахуватися за електроенергію, спожиту після 1 січня 2019 року:

Особистий кабінет;

  • мобільний додаток Dnipro YASNO;
  • інтернет-банкінг;
  • платіжні системи (Portmone, PayHub, iPay та ін);
  • відділення банку чи «Укрпошти»;
  • Viber-рахунок, якщо він був надісланий клієнту.

«Ми радимо клієнтам своєчасно розраховуватись за використану електроенергію, а також вносити оплату за очікуване споживання у наступному місяці. Ця сума зазначена у платіжці та є рекомендованою для сплати. Вносячи її на рахунок постачальника, клієнт зможе уникнути заборгованості, якщо у наступному періоді несвоєчасно виконає платіж, наприклад, у разі відрядження, відпустки тощо», - сказав директор YASNO у Дніпропетровській області Юрій Федько.

Щоб сума в платіжці була меншою, YASNO рекомендує жителям Дніпропетровщини раціонально споживати електроенергію. Найпростіший спосіб заощаджувати – встановити двозонний лічильник, з яким електроенергія з 23:00 до 7:00 буде коштувати вдвічі дешевше.

Раніше ми повідомляли, що у Нікополі виявили порушників, які повинні повернути отриману субсидію державі

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України