Завантажте мобільний додаток сайту

Електропостачальник YASNO нагадує, що пільговий тариф на електроенергію для мешканців Дніпропетровщини, які користуються електроопаленням, діє з 1 жовтня по 30 квітня. У цей період нарахування здійснюються на пільговій основі. Про це NikopolNews повідомляє з посиланням на прес-службу компанії.

Згідно інформації, отриманої NikopolNews , з 1 травня по 30 вересня власники помешкань, що обладнані електроопалювальними установками, сплачуватимуть за електроенергію за базовим тарифом:

  • 0,9 грн/кВт·год при споживанні до 100 кВт·год (для Нікополя і інших населених пунктів 30-кілометрової зони спостереження - 0,63 грн. за кВт/год);
  • 1,68 грн/кВт·год при споживанні понад 100 кВт·год (для Нікополя і інших населених пунктів 30-кілометрової зони спостереження - 1,176 грн. за кВт/год).

Споживачам нагадують, що тарифи на електроенергію для населення встановлюються та регулюються державою. Детальна інформація розміщена на сайті електропостачальника YASNO.

Клієнти електропостачальника YASNO можуть оформити на наступний опалювальний сезон пільговий тариф, якщо в будинку встановлені, належним чином приєднані та оформлені електроопалювальні установки. При зміні типу опалення на електричне необхідно спочатку звернутися до оператора системи розподілу, до мереж якого підключений будинок, для внесення змін до договору на розподіл електроенергії. Після цього клієнти звертаються до YASNO для отримання пільгового тарифу на період опалювального сезону.

«Незалежно від пори року та типу опалення оселі, суттєво зменшити витрати на електроенергію можна завдяки енергоефективним побутовим приладам, розумним розеткам, сучасному LED-освітленню та раціональному використанню електроенергії у побуті. Це створить комфорт в оселі та допоможе зменшити суми в платіжках», - сказав директор YASNO в Дніпропетровській області Юрій Федько.

Автор: Администратор
У Нікополі відбудеться відкрита зустріч, основною темою якої є «Європейська пенсія в Україні. Як її сформувати?». Про це NikopolNews дізнався від організаторів заходу.

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі