Завантажте мобільний додаток сайту

На робочому тижні, що минув, у ряді районів Нікополя проходили роботи з благоустрою міста. Про це NikopolNews повідомляє з посиланням на сайт Нікопольської міської ради.

Як стало відомо NikopolNews , завершено капітальний ремонт тротуару на вулиці Каштановій, від вулиці 50 років НЗФ до вулиці Світлої. Доріжку уклали не тільки новою тротуарною, а ще й тактильною плиткою для того, щоб було зручно людям з вадами зору.

На вулиці Княжій капітальний ремонт тротуару ще триває. Наразі тротуарні доріжки зробили з обох сторін проїжджої частини дороги до автобусних зупинок і пішоходи спокійно ходитимуть, не наражаючись на небезпеку. Залишилося ще укласти тротуар плиткою до виробничих цехів і встановити пішохідну огорожу для безпеки пішоходів, особливо дітей.

Біля будинку № 105 на вулиці Княжій старий тротуар уклали новою плиткою, також оновили й підходи до під’їздів. Сходинки, що біля під’їздів цього будинку, також планується укласти тротуарною плиткою.

На вулиці Бориса Мозолевського, де на проїжджій частині дороги уклали нове асфальтне покриття, заасфальтували примикання до сусідніх вулиць.

На провулку Кримському, що знаходиться в приватному секторі Лапинка, укладають новий водопровід. Ведуться підготовчі роботи: риють траншею.

Біля під'їздів багатоквартирних будинків на 45 мікрорайоні лавок не було взагалі, або вони були зроблені з підручних матеріалів і це, звісно, краще, ніж нічого. Але зручними такі лавки назвати важко. Цього тижня біля під’їздів одразу декількох будинків на вулиці Каштановій, а саме № 51, 53, 59 та 65 встановили нові лавочки. Відтепер люди, особливо похилого віку, зможуть посидіти біля будинку, відпочити та поспілкуватися. Старі лавки, що зроблені самотужки, поки що демонтувати не будуть.

Навколо будинку № 54 на вулиці Добролюбова зробили нове вимощення, чим ліквідували проблему його постійного підтоплення. Кожного разу тала або дощова вода потрапляла у підвал будинку, що могло призвести до поступового руйнування будівлі. Тепер нове вимощення надійно захищає фундамент від води під час дощу або танення снігу.

А ось будинок № 185 на вулиці Перспективній нарешті дочекався ремонту покрівлі. Раніше, при кожному сильному дощі або зливі, вода потоком текла по стінах та стелі квартир і мешканці цього двоповерхового будинку були зайняті тим, що підставляли різні ємності, щоб хоч якось врятуватися від потопу. Будівельники повністю замінюють старий шифер на новий, укладають його ретельно і відтепер проблему буде вирішено.

Всі зазначені ремонтні роботи проводяться за кошти з місцевого бюджету.

Раніше ми повідомляли проте, що у Нікополі косять траву: де і коли

Жителей Никополя просят высказать свои предложения по поводу запланированной реорганизации медицинских учреждений города. Об этом NikopolNews сообщает, ссылаясь на пресс-службу Никопольского городского совета.

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі