Завантажте мобільний додаток сайту

5-6 лютого 2020 року внаслідок виходу південно-західного циклону з Балкан на території Нікополя, як і по всій Дніпропетровській області, очікуються складі погодні умови. По це NikopolNews дізнався з повідомлення на сайті ГУ ГСЧС у Дніпропетровській області.

Згідно інформації, отриманої NikopolNews , 5 лютого вночі на півдні та заході, вдень на всій території області очікується значний мокрий сніг, налипання мокрого снігу; вдень посилення східного вітру до 15-20 м/с. (I рівень небезпеки (жовтий)).

6 лютого вночі очікується значний сніг (I рівень небезпеки (жовтий), у східній половині області сильний сніг (II рівень небезпечності (помаранчевий); вдень послаблення опадів до помірних. Сильна хуртовина. Пориви східного вітру 17-22 м/с. На дорогах ожеледиця.

Внаслідок випадіння значних опадів та території Дніпропетровської області впродовж 5-6 лютого утвориться сніговий покрив висотою 10-15 см.

7-8 лютого опади послабшають. Температура повітря поступово знизиться вночі до 8-13 морозу, вдень до мінус 2-7.

Погіршення погодних умов 5-6 лютого 2020 року може призвести до порушень електропостачання окремих населених пунктів, затримок руху транспорту на окремих ділянках доріг, ускладнення роботи комунальних служб та роботи будівельної галузі.

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України